منو سایت

خبرچین Assassin’s Creed خود را معرفی کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خبرچین Assassin's Creed خود را معرفی کرده است

دن آلن (دان آلن) در میان یوتیوبرهای معروف در جریان جدیدی که رسماً به افشای اطلاعات اعتراف می کند بازی Assassin’s Creed و بازی های دیگر را انجام دهید. صفحه توییتر Real Insider اسامی و جزئیات بازی های جدید Assassin’s Creed را پیش از معرفی فاش کرد. دن آلن به نقض قراردادهای مختلف عدم افشای اطلاعات (NDA) و افشای اطلاعات محرمانه از بازی های اعلام نشده بدون توجه به آنها اعتراف کرده است.

کانال YouTube Dan Allan Gaming بر محتوای آموزشی، راهنمای گام به گام، بررسی بازیکنان و سایر اطلاعات بازی تمرکز دارد. با این حال، صفحه توییتر True Insider به اطلاعات پشت صحنه دسترسی دارد و از زمان راه اندازی در سال گذشته، جزئیات مهمی را در مورد بازی های جدید و رویدادهای مرتبط با بازی های ویدیویی فاش کرده است. افشای تمامی بازی های Assassin’s Creed یکی از مهمترین اقدامات این صفحه توییتر است.

هفته گذشته اتفاق مهمی در رابطه با فاش شدن هویت واقعی مدیر صفحه Real Insider افتاد. دن آلن به اشتباه به یکی از توییت های این صفحه از حساب شخصی خود پاسخ داده است. او به سرعت متوجه اشتباه خود شد و توییت را حذف کرد، اما مردم از توییت او اسکرین شات گرفتند و اقدام اخیر او بی توجه نبود. سپس جیسون شرایر تصاویری از این دو صفحه نمایش گذاشت و آنها را با هم مقایسه کرد. او نوشت که ممکن است تصادف باشد.

دن آلن Assassin's Creed را فاش کرد

بازی Assassin’s Creed Reveal

دن آلن دیروز خود را یک خودی واقعی نامید و با انتشار ویدئویی از رفتارش عذرخواهی کرد. او به نقض قراردادهای عدم افشای اطلاعات با شرکت‌های بازی‌سازی اعتراف کرد و گفت: «از همه به خاطر عملکردم عذرخواهی می‌کنم. من شرمنده و ناامید و از خودم ناراحتم. من مدتی را صرف فکر کردن به تصمیمات خود خواهم کرد و این دیگر تکرار نخواهد شد. خطاب به افرادی که در این سال ها از من حمایت کردند، باید بگویم که واقعا متاسفم که باعث ناراحتی شما شدم.

بسیاری از فالوورها به سخنان دن آلن واکنش نشان دادند. خیلی ها ابراز امیدواری کردند که او از اشتباهش درس بگیرد و به پخش بازی ادامه دهد. برخی از افراد نیز از رفتار او انتقاد کردند و احساس کردند که افشای اطلاعات بازی هایی مانند Assassin’s Creed خلاف آداب و رسوم حرفه ای است. روزنامه نگاران حوزه بازی های ویدیویی در پاسخ نوشتند که بازی سازان به این فرد اعتماد کرده و اطلاعات محرمانه ای به او داده اند و او این اعتماد را زیر پا گذاشته است.

تام هندرسون که گمان می رود یکی از افشاگران شناخته شده نیز باشد، از این رفتار دفاع کرد و گفت که در نهایت این اتفاق خواهد افتاد و توافق NDA نمی تواند مانع افشا شود. دن آلن اشاره کرد که چندین قرارداد را نقض کرده است که می تواند عواقب جدی برای او داشته باشد.

منبع: PCGAMER