منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • خانم پک من جایگزین شده است و این احتمالاً به دلیل اختلاف حقوقی است

خانم پک من جایگزین شده است و این احتمالاً به دلیل اختلاف حقوقی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خانم پک من جایگزین شده است و این احتمالاً به دلیل اختلاف حقوقی است

خانم پک من جایگزین شده است و این احتمالاً به دلیل اختلاف حقوقی است

Ms. Pac-Man به همراه خود Pac-Man یک نماد بازی است، اما این موضوع مانع از این نشد که Bandai-Namco جایگزین این شخصیت در نسخه جدید Pac-Land شود، احتمالاً به دلیل یک مشکل حقوقی مداوم.

همانطور که توسط یکی از کاربران توییتر اشاره شده است Nickisonlinenet، آرشیو آرکید تازه منتشر شده Pac-Land به ترتیب با شخصیت های جدید Pac-Mom و Baby Pac-Man جایگزین خانم پک من (و Pac-Man Jr.) می شود. پاپیون و چکمه‌های قرمز نمادین میس پک من از بین رفته و قهرمانی پاشنه‌دار و کلاه صورتی جایگزین آن شده است. همچنین انتظار می‌رود که این شخصیت جدید Pac-Mom در موزه آینده Pac-Man +، مجموعه‌ای از 14 بازی Pac-Man که شامل Pac-Land است اما خانم Pac-Man را شامل نمی‌شود، ظاهر شود. یکی از محبوب‌ترین بازی‌های اسپین آفات در فرنچایز

پس مشکل چیست؟ همه اینها از این واقعیت ناشی می شود که خانم Pac-Man توسط خود Namco در سال 1982 ساخته نشد. در عوض، زندگی خود را به عنوان یک بازی به نام Crazy Otto آغاز کرد و توسط شرکتی به نام General Computer Corporation (GCC) به عنوان یک کیت برای دگرگونی برای Pac-Man اصلی، که Pac-Man را به روش‌های جالبی برای ایجاد یک تجربه جدید تغییر داد. ناامید از دنباله‌ای جدید و بدون بازی رسمی Pac-Man 2 در راه Namco، توزیع‌کننده آمریکایی Pac-Man Midway قراردادی را با GCC امضا کرد تا Crazy Otto را در نقش خانم Pac-Man منتشر کند و آن را به عنوان یک بازی کاملاً جدید بفروشد. .

بازی موفقیت آمیز بود، اما Namco از کل وضعیت راضی نبود و گفت که هرگز اجازه انتشار خانم Pac-Man را نداد. Namco قرارداد توزیع خود را با Midway در سال 1984 لغو کرد و پس از آن Namco حق نام Ms را به دست آورد. Pac-Man، اما شورای همکاری خلیج فارس در آینده به کسب حق چاپ از خانم Pac-Man ادامه خواهد داد. به سال 2019 ادامه دهید و شرکتی به نام AtGames حقوق خانم Pac-Man را از شورای همکاری خلیج فارس به دست آورد و دعوی حقوقی بین Bandai Namco و AtGames را آغاز کرد که در سال 2020 به پایان رسید.

اگرچه Bandai Namco رسماً در مورد جایگزینی خانم Pac-Man و عدم وجود بازی عنوانی او در مجموعه آینده Pac-Man Museum + اظهار نظری نکرده است، طرفداران حدس می زنند که سابقه طولانی حقوقی قهرمان مقصر است. این موضوع باعث می‌شود که مشخص نباشد طرفداران چه زمانی ممکن است این شخصیت را ببینند. انتظار می رود Pac-Man Museum + در تاریخ 27 می بر روی پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین برای رایانه های شخصی و نینتندو سوییچ منتشر شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.