منو سایت

خالق Watch Dogs به NetEase می‌پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خالق Watch Dogs به NetEase می‌پیوندد

طبق جدیدترین اخبار بازی، جاناتان مورین که به عنوان خالق بازی Watch Dogs شناخته می شود، به NetEase پیوست.

جاناتان مورین یکی از با تجربه ترین بازی سازان با 24 سال سابقه کار بر روی بازی های AAA است. او در این مدت نقش بسزایی در شکل گیری سریال Watch Dogs داشت و مسئولیت های مهمی را در تیم سازنده سریال Far Cry بر عهده داشت. سازنده Watch Dogs برای کمک به استودیوی NetEase Games Montreal در توسعه IP جدید. با این کار، NetEase به تبدیل شدن به یکی از بزرگترین ناشران بازی های ویدیویی نزدیک تر می شود.

کاربران شبکه از ارائه جزئیات درباره IP جدیدی که جاناتان مورین روی آن کار خواهد کرد، خودداری کردند. با این حال، شرکت مذکور اعلام کرد که او در کنار دیگر بازی‌سازان ماهر و با تجربه در استودیو Quantic Dream، Jackalope و Nagoshi قرار خواهد گرفت.

خالق Watch Dogs در مورد پیوستن خود به NetEase گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که ماجراجویی جدید خود را به عنوان مدیر نوآوری در NetEase Games Montreal اعلام کنم. من مفتخرم که به یک تیم پرشور و با استعداد ملحق شده و روی یک IP جدید کار کنم. این پرتاب برای من ارزش خاصی دارد و مشتاقانه منتظر فرصتی برای ارائه اطلاعات بیشتر هستم.»

سازنده بازی Watch Dogs

علاوه بر سازنده Watch Dogs، NetEase توسعه دهندگان بازی زیادی دارد

پیش از این اعلام شده بود که جری هوک، کهنه کار ایکس باکس و مدیر طراحی بازی Halo Infinite، به Jar of Sparks پیوسته است. این استودیو که زیرمجموعه نتایزن است، بر روی ساخت بازی های اکشن نسل بعدی و بازی های مبتنی بر داستان تمرکز خواهد کرد.

در اوایل هفته، متوجه شدیم که Bungie، خالق سری Destiny، هفت پتنت ثبت کرده است که بیشتر بر روی کنترل‌های مجازی روی دستگاه‌های لمسی تمرکز دارند. این موضوع به گزارش‌های اوایل سال جاری مبنی بر در دست ساختن یک بازی موبایل Destiny اعتبار بیشتری می‌دهد. استودیو Bungie ممکن است با NetEase برای توسعه نسخه موبایل سری Destiny همکاری کند.

نظر شما در مورد پیوستن خالق Watch Dogs به Netizen چیست؟ آیا این منجر به تقویت شرکت خواهد شد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Eurogamer