منو سایت

خالق Uncharted یک بازی سینمایی جنگ ستارگان ایجاد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خالق Uncharted یک بازی سینمایی جنگ ستارگان ایجاد کرد

امی هنیگ، خالق Uncharted، شغل جدید خود را در جدیدترین اخبار این بازی فاش کرده است. او مدتی پیش استودیو Skydance New Media‌ را تأسیس کرد بازی جنگ ستارگان اعلام شده با عناصر سینمایی در ژانر اکشن ماجراجویی. این بازی به همراه یک پروژه استودیویی دیگر که یک بازی سینمایی مارول می باشد; ساخته خواهد شد.

به گزارش پارسی گیم، امی هنینگ به مدت سه سال روی پروژه Ragtag کار کرده است. این پروژه یک بازی مبتنی بر جنگ ستارگان بود. تولید شده توسط استودیو Visceral. الکترونیک آرتز پس از بسته شدن استودیو رسما ساخت بازی را متوقف کرد. امی هنینگ با تجربه، یک بازی سینمایی با تاریخچه ای غنی را به طور کامل غنی می کند که می تواند بازی های جنگ ستارگان را یک قدم جلوتر ببرد.

این دومین پروژه استودیو Skydance به کارگردانی امی هنینگ است. اولین بازی اکشن اعلام نشده در ژانر اکشن ماجراجویی است که بر اساس یکی از فرنچایزهای مارول ساخته شده است. خانم هنینگ درباره پروژه جدید می نویسد: «من بارها در مورد اینکه چگونه تجربه تماشای جنگ ستارگان در سال 1977 نظر من را در سن دوازده سالگی تغییر داد و زندگی حرفه ای من را شکل داد، صحبت کرده ام. “من خوشحالم که با Lucasfilm Games کار می کنم تا داستانی تعاملی را در کهکشانی که دوست دارم تعریف کنم.”

بازی Amy Henig Star Wars

بازی جنگ ستارگان با عناصر سینمایی

لوکاس فیلمز، مدیرعامل لوکاس فیلمز گفت: «ما بسیار هیجان زده هستیم که دوباره با امی همکاری می کنیم. او و استودیو اسکای مدیا نیو مدیا استعداد و جاه طلبی کافی برای خلق یک ماجراجویی خاص در دنیای جنگ ستارگان دارند. بینش آنها در ایجاد یک تجربه سینمایی سرگرم کننده و تعاملی، این همکاری را بسیار هیجان انگیز می کند. “ما سخت با توسعه دهندگان با تجربه آنها کار می کنیم و مشتاقانه منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در زمان رسیدن هستیم.”

جنگ ستارگان به نویسندگی و کارگردانی امی هنینگ به لیست طولانی بازی های جنگ ستارگان در حال ساخت اضافه شده است. اینها شامل دنباله Star Wars Jedi Fallen Order، یک بازی تیراندازی اول شخص و استراتژی از استودیو Respawn است. یوبی سافت در حال انجام Star Wars است و پروژه Star Wars Eclipse توسط استودیو Quantum Dream سفارش داده شده است.

تجربه خانم امی هنینگ در گفتن داستان های تعاملی و خلق شخصیت های به یاد ماندنی این پروژه را بسیار خاص کرده است. این بازی می تواند تجربه ای بسیار شبیه به فیلم های اصلی و از نظر داستان سرایی یک سر و گردن بالاتر از بازی های مشابه باشد.

منبع: og Eurogamer