منو سایت

خالق Just Cause در حال ساخت بازی جهان باز Iron Man بود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
خالق Just Cause در حال ساخت بازی جهان باز Iron Man بود

یکی از بنیانگذاران استودیو Avalanche، خالق بازی Just Cause، در بیانیه ای جدید اعلام کرد که بازی Iron Man جهان باز خواهد بود و این پروژه به دلیل درخواست های بیش از حد دیزنی لغو شد. توسعه این بازی دو سال به طول انجامید و در نهایت تلاش استودیو به جایی نرسید. کریستوفر سندبرگ که در سال 2019 این استودیو را ترک کرد و Liquid Swords را تأسیس کرد. او در گفتگو با MinnMax اطلاعات جدیدی از پروژه Iron Man فاش کرد.

به گفته سندبرگ، مرد آهنی در حدود سال 2012 لغو شد و این پروژه چندین سال در حال توسعه بود. دلیل لغو، سیاست های داخلی و اختلاف نظر بین ناشر و سازنده است. دیزنی و مارول استودیو Avalanche را تحت فشار قرار داده اند تا بازی را در سریع ترین زمان ممکن بسازند. موسس این استودیو می گوید که پذیرش شرایط دیزنی در نهایت منجر به شکست کامل استودیو و ورشکستگی آنها می شود و در نتیجه ساخت بازی با شرایط اضافی غیرممکن است.

خالق بازی Just Cause's Iron Man

Iron Man یک بازی جهان باز است

ساندبرگ درباره ساخت مرد آهنی می گوید: «در پایان بسیار آشفته بود. مثل اینکه زمان توسعه باید کوتاه می شد، بودجه باید افزایش می یافت و 70-80 نفر را به تیم اضافه می کردیم و من مسئول یافتن پروژه برای آنها بودم. اما زمان توسعه بازی به قدری کوتاه بود که انجام آن غیرممکن بود. اگر (با این شرایط) موافقت می‌کردیم، استودیو کاملاً از بین می‌رفت.» فشار کاری بیش از حد در سال‌های اخیر اعتراض‌های زیادی را در پی داشته و فرهنگ کاری اکثر استودیوها تغییر کرده است.

موسس آوالانچ همچنین اضافه کرد که مراحل پایانی پروژه و زمانی که اعضای تیم کم می شوند باید پروژه جدیدی تعریف شود. پذیرفتن درخواست دیزنی و مارول به این معنی بود که آنها زمانی برای تحقیق نداشتند و مجبور بودند به سرعت یک پروژه جدید پیدا کنند و افراد زیادی را استخدام کنند. به گفته آقای سندبرگ، این یک کابوس کامل بود و در نتیجه بازی لغو شد. او بازی مرد آهنی جهانباز را “پروژه ای بسیار درهم و برهم” خواند که در نهایت “خیلی خیلی خوب” شد.

به گفته رئیس سابق این استودیو، Iron Man به شما اجازه می دهد تا به هر جایی پرواز کنید و کاملاً بر روی مبارزات تن به تن متمرکز است، جایی که بازیکنان می توانند به دشمنان مشت بزنند و حتی از دیوارها عبور کنند. گزارش های اخیر ساخت بازی Iron Man توسط EA را تایید کرده است. آنها همچنین توسعه بازی Black Panther را آغاز کرده اند و در حال کار بر روی چندین پروژه مارول هستند.

منبع: VGC