منو سایت

حلقه الدن: چگونه زره بلید را بدست آوریم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: چگونه زره بلید را بدست آوریم

Elden Ring تعداد زیادی NPC و دشمنان مدرن دارد، اما هیچ کس به اندازه نیمه گرگ Blaidd جذاب به نظر نمی رسد. Blaidd یک NPC است که احتمالاً یک یا دو بار در طول سفر با آن تعامل داشته‌اید، زیرا هم مربوط به کوئست جانبی Ranni the Witch و هم در نبرد با Chief Radhan است. در اینجا نحوه ادعای زره ​​بلید برای خود آورده شده است.

ماموریت رانی جادوگر

اولین کاری که باید انجام دهید این است که کوئست جانبی رانی جادوگر را تکمیل کنید، زیرا بلید یکی از همراهان اوست. برای جزئیات کامل می توانید راهنمای عمیق Ranni the Witch ما را بخوانید، اما در اینجا یک نسخه سریع ارائه شده است.

در حال پخش: حلقه ELDEN – آزادی

ابتدا با رانی در منطقه سه خواهر در شمال غربی لیورنیا ملاقات کنید، جایی که برای اولین بار با بلید ملاقات خواهید کرد. سپس به جنوب شرقی Caelid سفر کنید تا Radhan را شکست دهید، جایی که Blaidd برای حمایت از شما آنجا خواهد بود. سپس از سوراخ Limgrave ایجاد شده توسط ستاره ای که در سیاره سقوط می کند استفاده کنید تا به Knockron، شهر ابدی برسید و گنج او را بازیابی کنید.

سپس به Ranni برگردید و به برج Renna در همان نزدیکی بروید و از دروازه تله پورت در بالا استفاده کنید. این شما را به رودخانه انسل می برد، جایی که عروسک جادوگر رانی را پیدا خواهید کرد، که می توانید آن را به سایت گریس نزدیک ببرید تا متوجه شوید که این رانی واقعی است. بیشتر در عرض رودخانه حرکت کنید تا زمانی که توسط NPC که شبیه بلید است اما شبیه به آن نیست مورد حمله قرار بگیرید. رانی کلیدی را به شما می دهد که صندوقی را در کتابخانه بزرگ رایا لوکاریا باز می کند و حلقه ماه تاریک داخل آن است. برای یافتن دریاچه پوسیدگی از مکانی که در آن در حال مبارزه با مهاجم هستید عبور کنید و از آن عبور کنید.

وارد ساختمان شوید و رودخانه را دنبال کنید تا یک تابوت در نزدیکی یک آبشار پیدا کنید. از داخل بالا بروید و شما را به نبرد با رئیس Astel، Naturalborn of the Void می برد. پس از شکست دادن او، از تونل پشت محوطه برای رسیدن به محراب مهتاب استفاده کنید. به سمت شمال به کلیسای جامع Manus Celes بروید و تونل زیرزمینی را در داخل دنبال کنید. در پایان رانی را پیدا خواهید کرد و حلقه را در ماه تاریک به او می‌دهید و ماموریت را تکمیل می‌کنید.

زره تیغه

بلید دیوانه است، که باعث می شود به شما حمله کند.
بلید دیوانه است، که باعث می شود به شما حمله کند.

اگرچه بلید ماموریت کوتاه خود را دارد که همزمان با رانی است، اما هیچکدام از این ماموریت ها برای به دست آوردن کیت زرهی او ضروری نیست. در عوض، پس از انجام ماموریت Ranni، به Ranni’s Rise برگردید و Blaidd را خواهید دید که بیرون از پله های برج نشسته و غر می زند. در این مرحله، بلید خصمانه است، مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، پس پیش بروید و او را شکست دهید. بلید زره، دستکش، عصا و شمشیر بزرگ سلطنتی خود را رها خواهد کرد. متأسفانه، سر گرگی به نام بلید وجود ندارد، اما یک جایگزین خوب در نزدیکی آن وجود دارد.

زره بلید با ماسک گرگ سیاه.
زره بلید با ماسک گرگ سیاه.

به Seluvis’ Rise بروید، جنوبی ترین برج در منطقه Three Sisters. در خارج از برج سمت چپ، پس از استفاده از تورنت برای پرش از میان خرابه‌ها، می‌توانید نقاب گرگ سیاه را پیدا کنید. در حالی که ممکن است دوست پسر سابق شما مرده باشد، می توانید با استفاده از وسایل او به او “تکریم” کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.