منو سایت

حلقه الدن: چگونه با دو دست سلاح بسازیم و چرا باید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: چگونه با دو دست سلاح بسازیم و چرا باید

حلقه الدن: چگونه با دو دست سلاح بسازیم و چرا باید

Elden Ring مجموعه متنوعی از سلاح‌ها دارد که تقریباً با هر نوع دشمنی که سقوط می‌کنید و مکانی که در The Lands Between بازدید می‌کنید، رشد می‌کند. از شمشیرهای بلند ساده گرفته تا چکش های بزرگ تا خنجرهای سریع، چیزی برای همه وجود دارد. علاوه بر این، می‌توانید از سلاح‌های دو دستی برای دستیابی به مجموعه‌های حرکتی جدید استفاده کنید و از توانایی‌های ویژه‌ای استفاده کنید که می‌تواند به سرعت مسیر نبرد را تغییر دهد. در این راهنما به شما یک نمای کلی از چرایی، زمان و نحوه استفاده از سلاح های مورد علاقه خود با دو دست ارائه می دهیم.

چرا باید از سلاح های دو دست استفاده کرد؟

دلایل مختلفی برای نگه داشتن اسلحه با دو دست وجود دارد، اما ساده ترین و واضح ترین دلیل این است که سلاح دو دست به شما قدرت بیشتری برای حمله می دهد. اگرچه افزایش آسیب آنچنان که انتظار دارید قابل توجه نیست، اما مطمئناً برای تبدیل آن به یک انتخاب مناسب در مواقعی که به سپر نیازی نیست، کافی است. اما از آنجایی که در این موقعیت سپر نخواهید داشت، باید مطمئن شوید که می توانید از مسیر حملات دریافتی خارج شوید.

در حال پخش: حلقه الدن – همه چیزهایی که باید بدانید

سلاح دو دستی همچنین به شما امکان دسترسی به کیت های نوبتی جدید را می دهد. به عنوان مثال، ممکن است یک شمشیر بزرگ داشته باشید که در حالی که با یک دست آن را گرفته اید، حملات عمودی گسترده ای انجام می دهد، در حالی که نگه داشتن آن با دو دست، حملات ویرانگری را مستقیماً در مقابل شما ایجاد می کند که می تواند به راحتی گارد دشمن را بشکند. شما می خواهید مطمئن شوید که همیشه از مناسب ترین گزینه بر اساس محیط خود استفاده می کنید. استفاده از این حملات گسترده در یک راهروی باریک احتمالاً باعث می‌شود شمشیر شما از دیوارها پرت شود، بنابراین ممکن است بخواهید آن را با هر دو دست نگه دارید تا ضربات محکم‌تر و متمرکزتر به جلو داشته باشید.

در نهایت، اکثر سلاح های مشت و میخ دو دستی به طور خودکار این سلاح را در هر دو دست به شما می دهند، به این معنی که یک کیت حرکتی دو دستی خواهید داشت که می تواند آسیب های فوق العاده قدرتمندی به دشمنان شما وارد کند. هیچ چیز به شما اجازه نمی دهد که فانتزی خود را در مورد Wolverine به اندازه درو زدن سریع از میان انبوهی از دشمنان با مجموعه ای از پنجه های مرگبار در هر دست انجام دهید.

نحوه ساخت اسلحه با دو دست

بازی های قبلی From Software به شما این امکان را می داد که با نگه داشتن مثلث روی پلی استیشن / Y در ایکس باکس از سلاح دو دست خود استفاده کنید. با این حال، در Elden Ring، باید یک قدم اضافی بردارید تا به یک پایه دو دستی بروید و از آن خارج شوید. کاربران پلی استیشن می توانند Triangle را نگه دارید و R1 یا L1 را فشار دهید اسلحه سمت راست یا چپ خود را به ترتیب با هر دو دست بگیرید. در ایکس باکس، این دکمه ها خواهند بود Y و RB یا LB.

اکنون که با کار دو دستی آشنا شدید، ببینید در ساعات کاری الدن رینگ ابتدا باید چه کاری انجام دهید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.