منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حلقه الدن – چگونه استل را شکست دهیم که به طور طبیعی از پوچی متولد شده است

حلقه الدن – چگونه استل را شکست دهیم که به طور طبیعی از پوچی متولد شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن - چگونه استل را شکست دهیم که به طور طبیعی از پوچی متولد شده است

شما رادان را شکست دادید، از هزارتوی زیرزمینی Nokron عبور کردید و از دریاچه زوال جان سالم به در بردید. پس از بالا رفتن از تابوت و پایین آمدن از آبشار اسکارلت روت، خود را در مقابل درب بزرگ مه می بینید. پشت سر او یکی از منحصربه‌فردترین باس‌ها در کل Elden Ring قرار دارد: Astel، به‌طور طبیعی متولد شده از پوچی.

از بین بردن این وحشت کیهانی آخرین گام بزرگی است که برای تکمیل ماموریت رانی جادوگر لازم است، اما زنده ماندن در نبرد یک چالش واقعی است. با طیف وسیعی از حملات غیرقابل پیش‌بینی – که بسیاری از آنها می‌توانند با یک شلیک از سراسر میدان به شما شلیک کنند – بیرون آمدن به عنوان یک برنده، مستلزم حفظ کردن و مهم‌تر از همه، زمان‌های دیگر است. در اینجا همه چیزهایی است که برای شکست دادن Astel باید بدانید.

در حال پخش: ELDEN RING – تریلر برای اعترافات

قبل از ورود

Astel دارای جذب نسبتاً بالایی از آسیب های غیر فیزیکی است، بنابراین مسلح به هر سلاح یا طلسمی در زرادخانه خود وارد شوید که قادر به صدور بالاترین DPS فیزیکی ممکن است. او در برابر بیشتر اثرات وضعیت مصون است، اما همچنان مستعد خونریزی، مسمومیت و مخملک است – که دومی یک استراتژی بسیار مؤثر است.

با توجه به ماهیت حملات او، شما می خواهید در نقاط مختلف نبرد فاصله بگیرید. تجهیز یک سلاح یا طلسم با برد خوب را در نظر بگیرید تا بتوانید از راه دور به آسیب رساندن ادامه دهید. همچنین می‌توانید برای انجام کار برای شما به یک تماس روح متمرکز بر ارواح تکیه کنید (مثلاً Latenna the Albinauric)، اما احتمالاً هنوز هم با استفاده از Mimic Tear خدمات بهتری خواهید داشت.

Astel واقعاً آسیب جادویی می‌کند، بنابراین با خیال راحت یک جگر خشک شده مقاوم در برابر طلسم مصرف کنید یا Opaline Hardtear را در فلاسک خود با بدنی عالی مخلوط کنید تا برای نبرد آماده شوید. با این حال، آسیب فیزیکی آن به خودی خود ضربه بزرگی است، پس زیاد نگران آن نباشید. فقط غنی ترین زرهی را که دارید بپوشید و خوب خواهید شد.

چگونه آستل را شکست دهیم که به طور طبیعی از پوچی متولد شده است

هنگامی که گوی درخشان بالای سر آستل ظاهر شد، برای جلوگیری از انفجار دوربری فرار کنید.
هنگامی که گوی درخشان بالای سر آستل ظاهر شد، برای جلوگیری از انفجار دوربری فرار کنید.

Astel یک رئیس بزرگ در یک عرصه بزرگ است. درست مانند سایر نبردهای به این بزرگی، همیشه آماده باشید که شکاف را هنگام عقب نشینی به طرف دیگر اتاق ببندید و در مواقعی که موقعیت ایجاب می کند از باز کردن قفل دوربین خود دریغ نکنید.

حباب های کریستالی که نیم تنه و دم آستل را تشکیل می دهند به شدت زره پوش هستند، بنابراین به جای آن پاها و سر او را هدف قرار دهید. سر همچنین مکانی است که در صورت برهم زدن تعادل آن می توانید از شر یک حمله مهم خلاص شوید. یکی از موثرترین استراتژی ها در نبرد، تثبیت روی سر و آسیب زدن با پرتابه های میان برد است. برای جادوگران، راک اسلینگ بهترین گزینه در اینجا است. ساختن ایمان با سنگ گورنق موفق خواهد شد. یک تیر و کمان بسیار هم تراز نیز می تواند این کار را انجام دهد. بازیکنان Melee می توانند باس را نگه دارند و زمانی که ساحل صاف است از فاصله نزدیک به سر ضربه بزنند، اما این یک مسیر خطرناک برای پیروزی است.

همانطور که گفته شد، Astel مستعد ابتلا به اسکارلت روت است. نزدیک ترین چیزی که می توانید به نبرد برسید این است که فرار کنید، گروه بازیگران Rotten Breath را بردارید و عقب نشینی کنید. اسکارلت روت در نهایت تمام کارها را انجام می دهد و شما می توانید تمام انرژی خود را روی جلوگیری از حملات او از راه دور متمرکز کنید.

حرکت Astel کشنده است، چه در آن سوی میدان باشید و چه چهره به چهره. اینها مهمترین حرکاتی هستند که باید در مرحله اول رعایت کنید:

فاز اول

  • پرتو لیزر. استل تقریباً همیشه با این حرکت نبرد را آغاز می کند. وقتی چند ثانیه بعد به سمت شما شلیک می کند، صورت او بنفش می درخشد. این حمله می تواند کل عرصه را پوشش دهد و اجتناب از آن فوق العاده دشوار است. تمرین کاهش زمان و چرخش به چپ یا راست برای جلوگیری از آسیب.
  • دم را بزن این اغلب یک حمله بعدی پس از پرتو لیزر اولیه است. قبل از اینکه دو بار ضربه بزند، دم خود را در هوا پشت سر خود بلند می کند. این حمله دارای برد فریبنده ای طولانی است، بنابراین آماده باشید که در هر دو ضربه از چپ یا راست جاخالی بدهید، مهم نیست چقدر دور هستید.
  • سحابی دست او قبل از اینکه به عقب خم شود و سپس به جلو بلغزد بنفش می درخشد و ردی از غبار بنفش در مسیرش باقی می ماند که چند ثانیه بعد منفجر می شود. گاهی اوقات این حمله با بلند شدن در هوا شروع می شود و سپس با تاب به سمت شما فرود می آید. در هر دو مورد، قبل از آسیب رساندن به AOE، از سرسره فرار کنید و از مه خارج شوید.
  • من در حال تله پورت هستم قبل از اینکه به یک انفجار بزرگ AOE منتقل شود، یک گوی بنفش کوچک بالای سر او می درخشد. برای جلوگیری از انفجار کمی فاصله بگیرید. او یا از طریق میدان ظاهر می شود، یا درست بالای سر شما. اگر مورد دوم اتفاق بیفتد، او همچنان به سمت شما پرواز می کند و سعی می کند حمله ای را انجام دهد که در صورت فرود تقریباً مطمئناً شما را اخراج می کند. خود را قفل کنید و وقتی پایین می روید خود را کنار بکشید.
  • موجی از تاریکی او دست هایش را به زمین می زند و یک سری امواج شوک دایره ای در اطرافش ایجاد می کند. وقتی دیدید او دست‌هایش را به عقب خم می‌کند، دور شوید تا از این اثر آسیب نبیند.
  • حمله گرانشی رعد و برق بنفش قبل از اینکه شما (و هر کس دیگری در منطقه) را به هوا ببرد و دوباره به زمین برخورد کند، به زمین اطرافش برخورد می کند. برای خارج شدن از محدوده AOE اجرا کنید.
اگر خیلی نزدیک شوید، آستل سعی می کند شما را در چنگال خود بگیرد.
اگر خیلی نزدیک شوید، آستل سعی می کند شما را در چنگال خود بگیرد.

اگر از جلو خیلی به آستل نزدیک شوید، او نیز سعی می کند با دم خود شما را هل دهد یا با انبردست شما را بگیرد. هر دو حمله به خوبی تلگراف شده و اجتناب از آنها آسان است. (همچنین می توانید با مبارزه از راه دور به طور کامل از آنها دوری کنید).

تنها یک حمله در مرحله دوم نبرد اضافه شده است:

فاز دوم

  • شهاب سنگ از آستل. غبار بنفش قبل از انتشار یک سری شهاب سنگ از همه جهت به سمت شما، آسمان اطراف و بالای آستل را پر می کند. اجتناب از آسیب در اینجا دشوار است و اگر بیش از یک شهاب سنگ به شما برخورد کند، تقریباً مطمئناً خواهید مرد. قفل کردن و اجتناب از سمت چپ تا انتهای طلسم بهترین استراتژی است که ما پیدا کرده ایم.

سخت ترین بخش نبرد تعیین زمان برای سخت ترین حملات آستل برای جلوگیری از حملات است، اما روی آسیب رساندن به برجک تمرکز کنید و به زودی از کار خواهید افتاد. وقتی این کار را انجام دهید، 80000 رون و یادبود Astel به شما پاداش داده می شود که به شما امکان دسترسی به زنجیره قدرتمند و خاکستر جنگ را می دهد.

از غار خارج شوید و از اژدهای گلینستون عبور کنید تا رانی جادوگر را در زیر کلیسای جامع مانوس سلس بیابید. در آنجا، او به شما شمشیر بزرگ ماه تاریک را پاداش می‌دهد، سلاحی با هوش بالا که از زمان Kings Field در سال 2006 به اشکال مختلف در بازی‌های From Software ظاهر شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.