منو سایت

حلقه الدن: طلسم سپر بزرگ را از کجا تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: طلسم سپر بزرگ را از کجا تهیه کنیم

اگر دوست دارید در Elden Ring به صورت تدافعی بازی کنید، احتمالاً به دنبال چیزی هستید که بتواند توانایی امنیتی شما را بهبود بخشد. اگرچه سپر جامد مهم‌ترین چیزی است که باید داشته باشید، ممکن است بخواهید طلسم Greatshield را در نظر بگیرید، زیرا این یک گزینه عالی برای هر طرحی است که می‌خواهد از تبدیل شدن به یک محافظ عالی حداکثر استفاده را ببرد. این راهنما را دنبال کنید تا بفهمید خودتان از کجا می توانید آن را تهیه کنید.

طلسم سپر بزرگ توضیح داد

طلسم Greatshield توانایی امنیتی شما را افزایش می دهد. این بدان معنی است که هنگام ضربه زدن با یک سپر استقامت کمتری را از دست خواهید داد، که در موقعیت های مختلف بسیار مفید است – به خصوص برای کسانی که استقامت کمتری دارند.

در توضیح مورد روی طلسم Greatshield آمده است:

طلسمی که شوالیه ای را نشان می دهد که سپر بزرگی در دست دارد. توانایی امنیتی را افزایش می دهد. شوالیه‌های لیندل زمانی برگرفته از Tree Sentinels بودند. هدف آنها دفاع از چیزی است که سزاوار محافظت است و بنابراین سپر همیشه در مقابل شمشیر است.

طلسم Greatshield را کجا می توان پیدا کرد

طلسم سپر بزرگ را می توان از جعبه ای در کالسکه در فلات جنوبی آلتوس به دست آورد. در اواسط بازی با دنبال کردن مسیر داستان اصلی و گرفتن طلسم در اینجا به راحتی به این بیوم زیبا خواهید رسید.

محل طلسم Greatshield
محل طلسم Greatshield

طلسم در داخل یک سینه در پشت یک کالسکه بزرگ سیاه رنگ در قسمت میدان جنگ باز نقشه قرار دارد. شما می توانید با چرخش به سایت Erdtree-Gazing Hill Site of Grace و سپس حرکت به سمت جنوب شرقی، خیلی سریع به آن دسترسی پیدا کنید. هنگامی که سینه را باز کردید، طلسم سپر بزرگ کاملاً مال شما خواهد بود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.