منو سایت

حلقه الدن: طاق گلینستون را از کجا تهیه کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: طاق گلینستون را از کجا تهیه کنیم

اگرچه بازی های تک به تک زیادی در Elden Ring وجود دارد، بازی گاهی اوقات می تواند گنجینه ای از دشمنان را در مسیر شما قرار دهد و واقعاً شما را در موقعیت دشواری قرار دهد. در چنین شرایطی، داشتن یک طلسم با درجه آسیب زیاد در اختیار شما می تواند مفید باشد. در اینجا Glintstone Arc آمده است و ما دقیقاً به شما خواهیم گفت که چگونه به آن برسید.

گلینستون آرک توضیح داد

قوس گلین استون طلسمی است که برای استفاده از آن به ۱۳ هوش نیاز دارد. این یک قوس افقی گسترده از جادو می فرستد که می تواند صدمات قابل توجهی را به گروه های دشمن وارد کند و آن را به یکی از مفیدترین جادوهای AOE در بازی تبدیل کند.

در حال پخش: گودریک گرافت و قلعه استورم ویل – الدن رینگ لور

در توضیحات آیتم Glintstone Arc آمده است:

یکی از طلسم های جادویی آکادمی بهشت ​​لوکاریا. یک قوس افقی جادویی را مشتعل می کند که به سمت بیرون پخش می شود. این جادو را می توان به طور مکرر در حین حرکت استفاده کرد. به جادوگرانی داده می شود که آکادمی را ترک می کنند تا برای دفع گروه های بزرگی از دشمنان احتمالی سفر کنند. احمق ها اغلب در بسته ها پرسه می زنند.

طاق گلینستون را کجا پیدا کنیم

کلاس Astrologer قوس Glintstone را به عنوان بخشی از کیت شروع خود دریافت می کندبنابراین طلسم لازم نیست جداگانه خریداری شود و می توان بلافاصله از آن استفاده کرد.

در عین حال، قوس گلینستون را می توان از جادوگر جادوگر در خرابه های Waypoint در لیمگریو خریداری کرد. برای 1500 رون این NPC در طول خط ماموریت طولانی خود به مکان‌های جدید منتقل می‌شود، بنابراین اگر متوجه شدید که در مرحله‌ای از سفر شما خرابه‌ها را ترک کرده است و مطمئن نیستید که کجاست، راهنمای ماموریت جادوگر سلن ما را دنبال کنید.

خرابه های نقطه راه
خرابه های نقطه راه

سرانجام قوس گلین استون را می توان از Thops در کلیسای Ilith در Liurnia of the Lakes خریداری کرد برای 1500 رون با این حال، اگر کلید آکادمی گلینستون را که او خواسته بود به او بدهید، داستان او را ادامه خواهید داد و او در آکادمی رایا لوکاریا ناپدید خواهد شد.

کلیسای ایلیت
کلیسای ایلیت

تاپس وقتی او را درست در مقابل سایت Grace Classroom بیابید مرده است، به این معنی که باید زنگ او را از بدنش جدا کنید و او را به Twin Maiden Husks در Roundtable Hold ببرید تا طلسم را در آنجا بخرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.