منو سایت

حلقه الدن: شعله خدای افتاده را از کجا می توان دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: شعله خدای افتاده را از کجا می توان دریافت کرد

اگر می‌خواهید تمام طلسم‌های افسانه‌ای در Elden Ring را دنبال کنید، باید به Flame of the Fell God برسید. خوشبختانه، می توان این طلسم قدرتمند را در اوایل بازی با شکست دادن یک رئیس معمولی در Liurnia of the Lakes ربود. در این راهنما دقیقاً به شما می گوییم که برای رویارویی با رئیس مذکور کجا بروید تا بتوانید طلسم را بدست آورید و یک قدم به تکمیل مجموعه خود نزدیکتر شوید.

شعله خدای افتاده توضیح داد

شعله خدای سقوط کرده طلسمی است که برای اجرای آن به 41 ایمان نیاز است. او یک گلوله آتشین غول پیکر را احضار می کند که پس از مدتی منفجر می شود و منطقه را مشتعل می کند. به دلیل سرعت پایین آن، واقعاً فقط برای وارد کردن آسیب AOE به دشمنان کندتر و ثابت تر مفید است. هر چیز دیگری احتمالاً از شعاع جلوگیری می کند و FP شما را از دست می دهد.

در توضیح مقاله Flame of the Fell God آمده است:

این طلسم افسانه ای یکی از چندین طلسم است که مستقیماً از قدرت Fire Giants نشأت می گیرد. او توپی از آتش خشمگین را به زمین می اندازد که گفته می شود یک خدای سقوط کرده در آن زندگی می کند. گلوله آتشین به سمت دشمنان شناور می شود و منفجر می شود و منطقه را مشتعل می کند. آرگانتی، نگهبان اصلی شعله، این طلسم را تا زمانی که از آدان دزدیده شد راز پنهان نگه داشت. خدای سقوط کرده هنوز در غول آتش پنهان است.

شعله خدای افتاده را کجا پیدا کنیم

شعله خدای سقوط کرده از طریق پیروزی آدان، دزد آتش در Evergaol از شروران در بخش جنوبی Lournia بر روی دریاچه ها به دست می آید. شما می توانید با سفر به غرب از طریق باتلاق برای رسیدن به سرزمین طولانی و نازک به Evergaol برسید، سپس به سمت شرق حرکت کنید.

Evergaol از شرور
Evergaol از شرور

Aden, The Fire Thief خوشبختانه برخورد چالش برانگیزی نیست. گاهی اوقات او خودش از Fall of the Fallen God همراه با چند طلسم آتش دیگر استفاده می کند، اما کاربران غوغا می توانند با سلاح های سنگین او را بزنند تا او را بیهوش کنند تا اطاعت کند، در حالی که کاربران جادو می توانند به سادگی فاصله خود را حفظ کنند و با جادوها از سلامت او بکاهند. و هنگامی که او سقوط کرد، شما شعله Fll God را برای خود به دست خواهید آورد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.