منو سایت

حلقه الدن: راهنمایی برای یافتن برادر کورهین و ماسک طلایی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: راهنمایی برای یافتن برادر کورهین و ماسک طلایی

Elden Ring پر از ماموریت های NPC است که برخی از آنها از بقیه مهمتر هستند. در حالی که هرکدام به روش خود جالب هستند، تعداد معدودی از جمله Brother Corhyn و Goldmask برای باز کردن تمام کارهایی که Elden Ring ارائه می دهد ضروری هستند.

Brother Corhyn یکی از بسیاری از NPC های آلوده است که در حین گیم پلی در Roundtable Hold یافت می شود. او که یک شخصیت روحانی است، به بازیکنان طلسم آموزش خواهد داد. برای شروع ماموریت او، باید به آکادمی Paradise Lucaria سفر کنید و Renal، ملکه ماه کامل را شکست دهید. پس از انجام این کار به میز گرد برگردید و با برادر کورهین صحبت کنید، که سپس می گوید که انبار را ترک می کند و برای یافتن ماسک طلایی نجیب به سفر می رود. جستجوی شما از اینجا شروع می شود.

در حال پخش: تریلر داستان Elden Ring توضیح داده شده است

برادر کورهین و ماسک طلایی را در فلات آلتوس پیدا کنید

شرحی ارائه نشده است

پس از خروج از میزگرد، می توان برادر کورهین را در نزدیکی مکان روی نقشه برای فلات آلتوس پیدا کرد. او توجه خواهد کرد که او هنوز به دنبال گلد ماسک است، که نشان می دهد او به Erdtree نزدیک تر خواهد بود. برای یافتن گلد ماسک و ادامه جستجو، به سمت شمال بروید تا پل ویران شده ای را پیدا کنید که باید از آن بالا بروید. این پل در شمال Bower of Bounty Site of Grace قرار دارد. برای رسیدن به قله، می‌توانید به Spiritspring نزدیک بروید و مستقیماً به محل Goldmask بپرید یا دروازه تله‌پورت را در سمت جنوبی پل شکسته (واقع در جنوب غربی منطقه Minor Erdtree) انتخاب کنید.

چند بار با گلد ماسک صحبت کنید، اگرچه او چیز زیادی برای گفتن نخواهد داشت. در محل فیض استراحت کنید و نزد برادر کورهین برگردید تا او را از محل گلد ماسک مطلع کنید و پس از آن شخصاً به دیدن گلد ماسک می رود. در جای پرفیض استراحت کنید و به پل و محل گلد ماسک برگردید تا یک بار دیگر با برادر کورهین صحبت کنید.

یافتن برادر کورهین و نقاب طلایی در لایندل – رمز و راز قانون رگرسیون

شرحی ارائه نشده است

پس از صحبت بر روی پل، برادر کورهین و ماسک طلایی می توانند نزدیک یک صخره باشند و به Erdtrie در نزدیکی کولوسئوم در لیندل، پایتخت سلطنتی نگاه کنند. برای دسترسی به این منطقه باید دو رون عالی را از برخی از باس های اصلی بازی بدست آورید. کولوسئوم جنوبی‌ترین قسمت منطقه لیندل است (این ساختمان گرد بزرگ روی نقشه است). ساده ترین راه برای رسیدن به کولوسئوم این است که با پریدن روی ریشه درخت و سپس افتادن از مسیری که از تپه به سمت کولوسئوم منتهی می شود، از منطقه گریس بامپارت غرب پایتخت به سمت جنوب حرکت کنید.

در طول مسیر باید با چند گلادیاتور مبارزه کنید. هنگامی که تمام گزینه های گفتگو با برادر کورهین در مورد گلد ماسک را پیدا کردید و تمام کردید، باید یک معما را حل کنید. برای انجام این کار، ابتدا باید اصول Golden Order را بیابید، کتاب دعایی که به شما امکان می دهد طلسم قانون رگرسیون را از قهرمانانی مانند برادر کورهین یاد بگیرید.

با این حال، یافتن اصول حکم طلایی کمی دشوار است. از Sanctuary of the Erdtree Site of Grace، به بالکن پر از دوشیزگان انگشتی مرده بروید و به سمت چپ، از ریشه درخت بالا بروید و به طبقه دوم پناهگاه بروید. به جای حرکت به سمت اتاق خواب ملکه، درست زمانی که از در بیرون می روید به چپ بپیچید و روی پشت بام پناهگاه بپرید. از آنجا، از پنجره بالا بروید، به سمت راست بروید تا حرم را بچرخانید و از ریشه درخت دیگری عبور کنید تا شیء را روی جسد صندلی آویزان از سقف بیابید.

این مجسمه و پیام را می توانید با سوار شدن به آسانسور در نزدیکی سایت Erdtree Site of Grace Sanctuary پیدا کنید.
این مجسمه و پیام را می توانید با سوار شدن به آسانسور در نزدیکی سایت Erdtree Site of Grace Sanctuary پیدا کنید.

اکنون باید کتاب را به برادر کورهین برگردانید، سپس طلسم قانون رگرسیون را به مبلغ 10000 رون بخرید. ترفند این است که برای استفاده از طلسم جلوی مجسمه و تکمیل معما به هوش 37 نیاز خواهید داشت که بسته به اینکه چه شخصیتی را بازی می کنید، کار بزرگی است. برای برآورده کردن این شرط، می توانید دو اشک لارو را در Rennala صرف کنید تا به شخصیت خود احترام بگذارید، معما را کامل کنید و سپس به آن احترام بگذارید، یا می توانید تا آنجا که ممکن است آیتم های هوشمندی را برای رسیدن به آستانه پیدا کنید و تجهیز کنید.

دوباره از Sanctuary of Airdrie شروع کنید، این بار در جهت مخالف قبلی حرکت کنید و از آسانسور و پله ها پایین بیایید. در پایین پله ها در مقابل شما مجسمه ای با دو منقل در دو طرف و همچنین پیامی وجود دارد که روی آن نوشته شده است: «پسرفت اسرار را فاش می کند». از قانون رگرسیون استفاده کنید، با پیام جدیدی که بعد از آن می آید تعامل کنید، و سپس به برادر کورهین برگردید و همه گزینه ها را برای گفتگو تمام کنید.

لیندل، پایتخت خاکستر، و به دست آوردن رون اصلاحی از نظم کامل

برادر کورهین و ماسک طلایی پس از ماجراجویی در لیندل به قله کوه منطقه غول ها سفر می کنند. برای یافتن آنها و ادامه جستجو، به پل جنوب شرقی خرابه های ستاره نگر در منطقه بروید. با آنها صحبت کنید تا زمانی که تمام گزینه های دیالوگ تکمیل شود و تقریباً ماموریت شما تمام شود. برای باز کردن قفل آخرین مرحله ماموریت، باید به آخرین قسمت های Elden Ring بروید، منطقه در حال فروپاشی فاروم آزولا را تکمیل کنید و قفل لیندل، پایتخت خاکسترها را باز کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، می‌توانید به Leyndell Coliseum برگردید تا بدن Goldmask و Correcting Rune of Perfect Order را بیابید، آیتمی که می‌توان از آن برای تکمیل دوره Elden Ring Order Age استفاده کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.