منو سایت

حلقه الدن: دنباله دار آزور را از کجا می توان دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: دنباله دار آزور را از کجا می توان دریافت کرد

تکمیل هر طلسم در Elden Ring کاملاً یک تلاش است، اما برخی از طلسم ها و جادوها به خوبی از مسیر شکسته خارج می شوند. در مورد دنباله دار آزور، یافتن آن به خصوص دشوار نیست، اما اگر اطراف خود را به دقت مطالعه نکنید، نادیده گرفتن آن همچنان آسان است. در این راهنما دقیقاً به شما خواهیم گفت که کجا می توانید این جادوی بسیار قدرتمند را پیدا کنید.

دنباله دار آزور توضیح داد

دنباله دار آزور طلسمی است که برای استفاده از آن به 60 هوش نیاز است. جریانی از انرژی جادویی را راه اندازی می کند و می تواند بسیاری از باس ها و گروه های دشمن را به راحتی ویران کند. این امر آن را برای هر سازنده جادویی که می خواهد پتانسیل آسیب خود را به حداکثر برساند ضروری می کند.

در توضیح مقاله دنباله دار آزور آمده است:

جادوگری افسانه ای، اختراع آزور، شعبده باز بدوی. این ستاره دنباله دار عظیمی را در یک سیاره پرتاب می کند، شبیه به عرض جغرافیایی ستاره دور، جایی که گفته می شود منشاء سنگ های درخشان است. نگه دارید تا همچنان قدرت جادوگری را آزاد کنید. وقتی آزور جریان را دید، تاریکی را دید. از پرتگاه هم مسحور و هم ترسیده بود.

دنباله دار آزور را کجا پیدا کنیم

دنباله دار آزور را می توان در آرامگاهی در لبه بیرونی کوه هلمیر یافت. برای رسیدن به روستای هرمیتاژ، مستقیماً به سمت جنوب فورت لاید بروید و مسیر بالای ماگما را دنبال کنید. به راه خود ادامه دهید، راه خود را از میان دشمنان مختلف نیمه انسان و خرس غول پیکری که می خواهد به زندگی شما پایان دهد باز کنید.

موقعیت مکانی Primevil Sorcerer Azur
موقعیت مکانی Primevil Sorcerer Azur

زمانی که به انتهای این منطقه برسید با مکانی پر از لطف به نام “Primevil Sorcerer Azur” مواجه می شوید. اتفاقاً اگر بپیچید و به سمتی که آمدید بپیچید، متوجه می‌شوید که خود لاجورد کنار دیوار نشسته است. با او تعامل کنید و متوجه می شوید که صحبت نمی کند. با این حال، Comet Azur را در اختیار شما قرار می دهد و به شما امکان دسترسی به یکی از قدرتمندترین جادوگران بازی را می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.