منو سایت

حلقه الدن: از کجا می توان یک شهاب سنگ را از آستل تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حلقه الدن: از کجا می توان یک شهاب سنگ را از آستل تهیه کرد

همانطور که در راه جمع آوری تمام طلسم های حلقه الدن هستید، باید از میدان برفی مقدس بازدید کنید و از طریق سیاه چال بجنگید تا یک شهاب سنگ از Astel بدست آورید. استفاده از این طلسم AOE می تواند سرگرم کننده باشد، حتی اگر معمولاً گزینه ایده آلی برای مقابله با گروه هایی از دشمنان نباشد. این راهنما را دنبال کنید تا بدانید چگونه و کجا می توانید آن را به مجموعه خود اضافه کنید.

شهاب سنگ آستل توضیح داد

شهاب سنگ آستل جادویی است که برای استفاده از آن به 55 هوش نیاز دارد. این باعث ایجاد موج شهاب سنگی از فضای خالی می شود و می تواند آسیب خوبی به AOE وارد کند.

در حال پخش: گودریک گرافت و قلعه استورم ویل – الدن رینگ لور

در توضیح مورد شهاب سنگ توسط Astel آمده است:

یکی از جادوگران زرق و برق که نیروهای گرانشی را دستکاری می کند. خواستار فضای خالی است که تگرگ شهاب سنگ ها را ساطع می کند. برای ادامه اثر نگه دارید. جلوه ای از قدرتی که آستل با آن شهر ابدی را به تسطیح رساند.

کجا می توان یک شهاب سنگ از آستل پیدا کرد

شهاب سنگ آستل را می توان با شکست دادن آستل، ستاره های تاریکی در تونل زرد آنیکس در میدان برفی اختصاصی به دست آورد. این بیوم مخفی از پایان بازی تنها با جمع آوری چند مدال و سوار شدن به آسانسور قابل دسترسی است. برای رسیدن به اینجا می توانید راهنمای جستجوی Millicent ما را دنبال کنید.

تونل زرد آنیکس
تونل زرد آنیکس

هنگامی که در منطقه Consecrated Snowfield هستید، مرز سمت چپ را تا انتها دنبال کنید تا زمانی که ورودی تونل Yelough Anix را درست زیر خرابه‌های Yelough Anix بیابید.

این سیاهچال بسیار ساده است، اما مراقب باشید که پر از معدنچیان، سنگ مروارید و عقیق است که همه مشتاق دیدن مرده شما هستند. دفاعی بازی کنید و به هل دادن ادامه دهید – و فراموش نکنید که قفل در را در مقابل درب غول پیکر دوتایی که به سمت رئیس منتهی می شود باز کنید، زیرا در صورت مرگ به عنوان یک میانبر عمل می کند.

رئیس سیاه چال، آستل، ستارگان تاریکی است. این نبرد نسبتاً دشوار است، اما برای شخصیت‌هایی که سطوح زیادی در زیر کمربند دارند، نباید مشکل مهمی باشد. فقط از انفجارهای انفجاری آستل دوری کنید، از حمله دم او با آسیب سنگین اجتناب کنید، و زمان حمله انبردست او را یاد بگیرید تا بتوانید پرتاب خود را تیز کنید – اینها موارد اصلی هستند که باید مراقب آنها باشید. در غیر این صورت بر سرش گریه کن تا بمیرد که یک شهاب سنگ از آستل می گیرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.