منو سایت

حضور Ubisoft در Gamescom 2022 تایید شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حضور Ubisoft در Gamescom 2022 تایید شده است

یوبی سافت با انتشار توییتی رسما حضور خود را در این رویداد اعلام کرد Gamescom 2022 تایید شده. در کنفرانس امسال شرکت های مختلف بازی حضور خواهند داشت و انتظار داریم بازی های مختلفی ارائه شود. یوبی سافت در جشنواره تابستانی گیم فست امسال حضور ندارد و برخلاف سنت سالانه، ترجیح داد بازی های خود را به گونه ای دیگر ارائه کند.

به گزارش پارسی گیم، یوبی سافت در صفحه توییتر خود نوشت: «شما را در گیمزکام می بینم. 24 تا 28 آگوست منتظر اخبار بیشتر باشید. همین توییت کوتاه برای تایید حضور این ناشر فرانسوی در مراسم امسال کافی بود. برگزارکنندگان Gamescom 2022 ادعا می کنند که بیش از 250 شرکت مختلف در رویداد امسال شرکت خواهند کرد. اما تاکنون تنها چند ناشر بزرگ مانند Bandai Namco، THQ Nordic و Kock Media حضور خود را اعلام کرده اند.

سونی، نینتندو، اکتیویژن بلیزارد و Take-Two از جمله ناشرانی هستند که در رویداد امسال حضور ندارند. غیبت سونی در گیمزکام 2022 در بیانیه ای کوتاه تایید شد و به نظر می رسد سونی علاقه ای به ارائه بازی جدیدی در این رویداد ندارد. از سال 2018، پلی استیشن ترجیح می دهد رویدادهای ویژه خود را برگزار کند و نیازی به برنامه ریزی برای حضور در رویدادهای دیگر ندارد.

Gamescom 2022 یوبی سافت

حضور یوبی سافت در Gamescom 2022

رویداد Gamescom فقط برای معرفی بازی‌های جدید نیست، بلکه ناشران در حال نمایش نمایش‌های جدیدی از بازی‌های در حال تکامل هستند. شروع همه‌گیری کرونا و حجم کار فزاینده باعث شده استودیوهای بازی تمایلی به نمایش برای رویدادهایی مانند Gamescom نداشته باشند و ترجیح دهند بازی خود را به تنهایی نشان دهند. گسترش شبکه های اجتماعی نیز نیاز به نمایش حضوری بازی ها را از بین می برد.

Gamescom 2022 با ترکیبی از کنفرانس های حضوری و مجازی در 23 سپتامبر آغاز و در 27 سپتامبر به پایان می رسد. امسال نیز مانند سال های گذشته، این رویداد در شهر کلن آلمان برگزار می شود و کنفرانس های آنلاین نیز ادامه خواهد داشت. یوبی سافت اوایل ماه گذشته تایید کرد که در هیچ یک از رویدادهای معرفی محصول در ماه ژوئن شرکت نخواهد کرد و بازی های خود را در تاریخ دیگری ارائه خواهد کرد.

خالق Assassin’s Creed پس از انجام یک یوبی سافت فوروارد مجازی گفت که فرمت آنلاین موفقیت بزرگی است و بیننده بیشتری نسبت به کنفرانس های E3 دارد. انتظار می‌رود که ناشر فرانسوی آینده Assassin’s Creed را در ماه سپتامبر فاش کند و برنامه‌هایی برای معرفی مجدد Skull and Bones در حال انجام است.

منبع: VGC