منو سایت

حضور ال فانینگ در بازی جدید هیدئو کوجیما قطعی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حضور ال فانینگ در بازی جدید هیدئو کوجیما قطعی شد

استودیو کوجیما پروداکشنز حضور ال فانینگ بازیگر و مدل آمریکایی در بازی جدید را رسما تایید کرد. در نمایشگاه بازی توکیو، کوجیما یک پوستر مرموز را فاش کرد که روی آن نوشته شده بود «من کی هستم؟». اگرچه تصویر شخصیت اصلی تار بود، اما بسیاری از افراد چهره روی پوستر را ال فانینگ شناسایی کردند و این مورد توسط استودیو تایید شد.

خبر حضور ال فانینگ در بازی جدید کوجیما توسط یک اینسایدر و داده کاوی سرشناس به نام لنس مک دونالد اعلام شد. او گفت که بازی جدید کوجیما پروداکشنز در نمایشگاه PAX استرالیا رونمایی خواهد شد. با اسکن کد QR اصلی می توانید تصویر جدیدی دریافت کنید که ال فانینگ را با فیلتر قرمز اعمال شده روی صورتش نشان می دهد.تصویر کامل را در زیر مشاهده می کنید.

بسیاری از طرفداران کوجیما توانستند شخص موجود در عکس را در همان چند دقیقه اول پیدا کنند و برای شناسایی ال فانینگ مشکلی نداشتند. همکاری کارگردان فیلم های Nope و Get Out با کوجیما از دیگر نشانه های حضور این بازیگر جوان و توانا بود. به نظر می رسد کوجیما از طریق جردن پیل توانست فانینگ را متقاعد کند تا در بازی جدید خود ظاهر شود. معلوم نیست جردن پیل هم تو بازی هست یا نه؟ حضور او در قسمت اخیر پادکست “ساختار مغز” کوجیما امکان همکاری با او را افزایش داد.

ال فانینگ با بازی کوجیما

حضور ال فانینگ در بازی کوجیما

در حالی که پاسخ به سوال “من کیستم؟” ما به داخل پوستر رسیدیم، اما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد بازی جدید کوجیما نداریم. گمانه زنی ها حاکی از وجود دو بازی جدید است. از سوی دیگر، سرنخ های محکمی در مورد دنباله Death Stranding به دست آوردیم. این بازی با نام رمز “Ocean” در حال توسعه است و در انحصار کنسول PS5 است. قرارداد سونی با کوجیما پس از این بازی به پایان می رسد و مذاکرات برای تمدید آن در حال انجام است.

از طرف دیگر، کوجیما در حال ساخت یک بازی ایکس باکس است. او این بازی را رویای دیرینه خود نامید و به نظر می رسد که کار جدید او در حال استفاده از قدرت سرورهای Azure مایکروسافت است. صحبت هایی برای ساخت یک بازی ترسناک بود. بسیاری می گویند ال فانیگ در بازی Death Stranding 2 حضور دارد و یکی از شخصیت های جدید این بازی تخیلی خواهد بود. در همان زمان احتمال حضور او در بازی ترسناک Overdose نیز مطرح شد.

آخرین پروژه‌های کوجیما در هاله‌ای از عدم قطعیت قرار دارند و او ترجیح می‌دهد زمانی دیگر آنها را فاش کند. گزارش‌هایی مبنی بر رونمایی از بازی جدید در مراسم جوایز گیم امسال منتشر شد و به زودی می‌توانیم با پروژه جدید آشنا شویم. نطر شما چی هست؟

منبع: TheGamer