منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حرکاتی از آثار معروف هنرهای رزمی در TMNT: Shredder’s Revenge وجود دارد

حرکاتی از آثار معروف هنرهای رزمی در TMNT: Shredder’s Revenge وجود دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حرکاتی از آثار معروف هنرهای رزمی در TMNT: Shredder's Revenge وجود دارد

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو Tribute Games خالق جدیدترین اقتباس از سری لاک پشت های نینجا، حرکاتی از سری محبوب Mortal Kombat و Street Fighter را به TMNT: Shredder’s Revenge اضافه کرده است.

استودیوی Tribute Games به تازگی افکت رترو خود را با الهام از مجموعه لاک پشت های نینجا منتشر کرده است. این بازی که با نام TMNT: Shredder’s Revenge شناخته می شود، قصد دارد حس و حال سری کلاسیک TMNT را احیا کند. اگرچه آخرین اثر لاک‌پشت‌های نینجا شبیه یک کارتون قدیمی به نظر می‌رسد، اما تحت تأثیر تعدادی آثار مختلف نیز قرار گرفته است. TMNT: Shredder’s Revenge اخیراً فاش شد که شامل حرکاتی از ژانرهای محبوب هنرهای رزمی است.

یکی از کاربران توییتر به نام Assist_Ok منبع چندین حرکت در بازی را ذکر می کند. طبق توییت او، در TMNT: Shredder’s Revenge می توانید حرکات مختلفی را با الهام از بازی های Mortal Kombat و Street Fighter مشاهده کنید. به عنوان مثال، شخصیت April O’Neill از حرکت پاها برای شکست دادن دشمنان در بازی مذکور استفاده می کند که قبلاً در قالب شخصیت Chunley از سری Street Fighter دیده بودیم.

شخصیت رافائل حرکتی را با آپرکات انجام می دهد که بسیار شبیه به Shoryuken یا Dragon Punch از سری Street Fighter است. با این حال، برخی از کاربران زیر توییت های Assist_Ok اشاره کردند که آپرکات رافائل شبیه حرکت سول از Guilty Gear Strive است. در بازی جدید لاک پشت های نینجا، شخصیت میکل آنژ با سر به دشمن ضربه می زند که یادآور حرکتی است که متعلق به شخصیت هوندا از سری Street Fighter است. داناتلو همچنین از یک حرکت مستقیم از Marvel Vs استفاده می کند. کپکام اومد

TMNT: لاک پشت های نینجا انتقام شرودر

TMNT: Shredder’s Revenge شخصیت های مختلفی دارد

استودیوی Tribute Games نه تنها از سری Street Fighter در ساخت TMNT: Shredder’s Revenge الهام گرفته است. برخی از حرکات نشان داده شده توسط شخصیت های بازی لاک پشت های نینجا یادآور سری Mortal Kombat است. یکی از بارزترین آنها حرکت پاهای مایکل آنجلو است که به نظر می رسد ضربه ای نمادین از لیو کانگ در اولین بازی مورتال کمبت باشد.

اگرچه به نظر می رسد که اینها تنها حرکاتی هستند که از سری محبوب سبک مبارزه ای الهام گرفته شده اند، اما زمان زیادی از انتشار TMNT: Shredder’s Revenge نمی گذرد. در نتیجه، این امکان وجود دارد که بازیکنان مختلف که تا حد امکان این اثر را تجربه می کنند، متوجه حرکات دیگری شوند که از مجموعه های مختلف طراحی شده اند.

نظر شما در مورد وجود حرکات مبارزاتی معروف در بازی جدید لاک پشت های نینجا چیست؟ آیا از این موضوع استقبال می کنید یا سازندگان ترجیح می دهند مکانیزم های کاملاً اصلی را برای محصول خود طراحی کنند؟ آیا در طول تجربه خود متوجه حرکات تکراری در بازی لاک پشت های نینجا شدید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: The Gamer