منو سایت

حجم The Last of Us قسمت 1 مشخص شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حجم The Last of Us قسمت 1 مشخص شد

طبق آخرین اخبار بازی، به تازگی صفحه بازی Last FS Part 1 در سایت فروشگاه PlayStation Direct فعال شده است که می توانید از حجم بازی The Last of Us Part 1 مطلع شوید.

پس از شایعات و گمانه زنی های فراوان، اوایل ماه جاری استودیوی Naughty Dog به طور رسمی از بازسازی بازی The Last of Us به عنوان The Last of Us، قسمت 1 خبر داد. علاوه بر نمایش تریلر، که نشان دهنده بهبود گرافیکی این بازی نسبت به نسخه اصلی است. ، تاریخ انتشار اثر مذکور ذکر شد. تنها چند ماه تا انتشار Last FS Part 1 باقی مانده است که به مرور اخبار و اطلاعات بیشتری منتشر خواهد شد. به هر حال، شما از قبل می دانید که برای تجربه بازی به چه مقدار فضای خالی در کنسول خود نیاز دارید.

طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه The Last of Us Part 1 بازی در وب سایت فروشگاه PlayStation Direct، تجربه این کار حداقل به ۷۸ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. این حجم کم و بیش برای یک بازی مدرن AAA منطقی است. با این حال، حجم بازی Last FS Part 1 در مقایسه با فضای خالی مورد نیاز برای The Last of Us Remastered که کمتر از 50 گیگابایت است، یک جهش بزرگ است.

اندازه بازی The Last of Us Part 1 Last FS

آخرین ما، قسمت 1، از توابع دو معنایی پشتیبانی می کند

علاوه بر حجم The Last of Us، قسمت 1، در این صفحه در وب سایت فروشگاه پلی استیشن، جزئیاتی در مورد نحوه بهره مندی از ویژگی های ویژه کنترلر پلی استیشن 5 به نام Dual Sense ارائه شده است. بر این اساس، آخرین محصول ناتی داگ استودیو از بازخورد لمسی و تریگرهای تطبیقی ​​در کنترلر دوال سنس استفاده خواهد کرد. به عنوان مثال، آخرین FS قسمت 1، از بازخورد لمسی برای “هر گونه تاثیر سلاح و محیطی، از جمله باران” استفاده می کند. در عین حال، هنگام استفاده از همه سلاح ها از جمله جول و کمان از عملکرد ماشه تطبیقی ​​استفاده می شود.

The Last of Us Part 1 در تاریخ 2 سپتامبر (11 شهریور) بر روی پلی استیشن 5 منتشر می شود، علاوه بر این نسخه کامپیوتری این اثر نیز در دست ساخت است و در تاریخ دیگری در دسترس خواهد بود. از دیگر اخبار مربوط به سریال The Last of Us می توان به ارائه رسمی بازی چند نفره این مجموعه اشاره کرد. HBO همچنین در حال ساخت سریالی بر اساس سریال Last FS است. این سریال با بازی پدرو پاسکال و بلا رمزی در نقش جوئل و الی سال آینده پخش خواهد شد.

نظر شما در مورد جلد The Last of Us قسمت 1 چیست؟ آیا جای خالی مورد نیاز منطقی است یا بالاتر از حد انتظار؟ آیا قصد دارید این شغل را امتحان کنید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamingbolt