منو سایت

حجم دانلود بازی God of War Ragnarok تنظیم شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حجم دانلود بازی God of War Ragnarok تنظیم شده است

دو ماه تا عرضه رسمی بازی God of War Ragnarok باقی مانده است و پلی استیشن هنوز ویدیوی کامل این بازی را فاش نکرده است. تریلر داستانی God of War که در هفته های اخیر نمایش داده شد، روند بازاریابی و تبلیغات این بازی را مشخص کرد. تصاویری از حجم God of War Ragnarok در فروشگاه پلی استیشن منتشر شده است که حجم فوق العاده ای را به نمایش می گذارد. دانلود God of War Ragnarok به بیش از 90 گیگابایت نیاز دارد.

صفحه توییتر PlayStation Game Size که منبع قابل اعتمادی برای اعلام اندازه بازی ها محسوب می شود، شایعه حجم 90 گیگابایتی را تایید کرد. اسکرین شات های چند روز گذشته خبر از پیش دانلود شدن بازی God of War Ragnarok برای تعدادی از کاربران داده است. تصاویر حجم بازی 90.6 گیگابایت را نشان می دادند. این رقم بیش از دو برابر حجم بازی God of War است که در سال 2018 منتشر شد.البته عواملی وجود دارند که بر حجم فعلی تاثیر خواهند گذاشت.

یکی از مهمترین فاکتورها انتشار به روز رسانی بازی است که برای رفع آخرین باگ ها منتشر شده است. لازم به ذکر است که حجم بازی بر اساس منطقه و زبان متفاوت است و از همه مهمتر حجم فایل PKG پلی استیشن همیشه دقیق نیست و احتمال خطا در آنها زیاد است. اگر حجم فعلی باقی بماند، نسخه PS4 بازی God of War Ragnarok باید روی دو دیسک و نسخه PS5 روی یک دیسک منتشر شود. سونی هنوز به آخرین شایعات و اخبار پاسخ نداده است.

God of War Ragnarok دانلود جلد

God of War Ragnarok Vol

قسمت جدید State of Play با فاش شدن نبرد کریتوس و ثور همراه بود. تصاویر گرافیکی از آترئوس و گرگش به نام فنریر را دیدیم. در اساطیر اسکاندیناوی، این فنریر است که در نهایت خورشید را نابود می کند و رویدادهایی را به حرکت در می آورد که در نهایت منجر به شکست اودین می شود. لازم به ذکر است که Odin بخش مهمی از بازی جدید خواهد بود و داستان بازی به ماجراجویی کریتوس در نورس باستان پایان خواهد داد. تعدادی از طرفداران ادعا می کنند که اودین را در تریلر جدید دیده اند، اما این موضوع توسط استودیو تایید نشده است.

استودیوی سانتا مونیکا هنوز قسمت های مهم بازی را فاش نکرده است و تغییرات گیم پلی بازی به طور خلاصه توسط Game Informer به نمایش گذاشته شد. ما بخش هایی از swartelef های من را دیدیم و همچنین شاهد تغییرات در عملکرد شمشیرهای کریتوس بودیم. مبارزه در بازی جدید هیجان انگیزتر از نسخه قبلی شده است. ویژگی های اضافه شده به بازیکن اجازه می دهد تا با ثور و اودین روبرو شود. با فاش شدن اندازه God of War Ragnarok، بسیاری می گویند که مراحل تولید این بازی به پایان رسیده است و به زودی با خبرهای مهمی آشنا خواهیم شد. نطر شما چی هست؟

حجم دانلود بازی God of War Ragnarok تنظیم شده است

تریلر داستانی God of War Ragnarok + کیفیت 4K

منبع: TheGamer