منو سایت

حالت چهار نفره co-op به صورت رایگان به Gotham Knights اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت چهار نفره co-op به صورت رایگان به Gotham Knights اضافه شده است

داستان اصلی بازی Gotham Knights را فقط می توان به صورت یک بازی تک نفره یا دو نفره co-op تجربه کرد. حال طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیوی WB Games Montreal اعلام کرده است که حالت چهارنفره co-op بازی Gotham Knights به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

Gotham Knights جدیدترین اقتباس از شخصیت های کمپانی دی سی در قالب یک بازی ویدیویی است. این اثر ساخته شده توسط برادران وارنر از شخصیت های رابین، نایت وینگ، رد هود و بت گرل به عنوان شخصیت های اصلی استفاده می کند. هر کدام از این شخصیت ها توانایی ها و سبک بازی خاص خود را دارند. بازی Gotham Knights وضعیتی را توصیف می کند که پس از مرگ بتمن، شهر گاتهام در هرج و مرج قرار می گیرد و قهرمانان جدید باید در حین مبارزه با گروه Court of Owls و افراد آن به نام Talon، آرامش را به شهر بازگردانند. هفته آینده، Gotham Knights برای رایانه های شخصی و کنسول های نسل نهم منتشر خواهد شد. چندی پیش کنسول های پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان از پلتفرم های هدف این اثر حذف شدند.

در زمان انتشار، بازی Gotham Knights به شما این امکان را می دهد که مراحل را به صورت یک بازی تک نفره یا دو نفره co-op تجربه کنید. به این ترتیب، در هر زمان بازیکن دیگری می تواند به بازی شما ملحق شود یا آن را ترک کند. همچنین امکان انتخاب یک شخصیت برای هر دو بازیکن وجود دارد. با این حال، سازندگان این اثر در نظر دارند تا در فرصتی دیگر حالت کوآپ چهار نفره را در اختیار بازیکنان Gotham Knights قرار دهند.

این حالت بازی Gotham Knights که با نام Heroic Assault شناخته می شود در تاریخ 29 نوامبر به صورت رایگان منتشر خواهد شد. صفحه توییتر Gotham Knights پیوندی به صفحه پرسش‌های متداول منتشر کرده است که جزئیات بیشتری در مورد حالت چهار نفره co-op ارائه می‌کند. تایید شده است که حالت Heroic Assault از داستان اصلی Gotham Knights جدا خواهد بود. در حالت گفته شده، بازیکنان به جنگ با دشمنان در میدان نبرد می روند و باید اهداف خاصی را تکمیل کنند. حالت چهارنفره co-op بازی Gotham Knights در مجموع 30 طبقه دارد و برای تجربه آنلاین آن باید مشترک سرویس های PlayStation Plus یا Xbox Live Gold شوید.

بازی Co-op Gotham Knights برای چهار نفر

شوالیه های گاتهام فضای زیادی را اشغال نمی کنند

از آنجایی که داستان اصلی Gotham Knights به بازی های دو نفره محدود می شود، حالت Heroic Assault فرصتی عالی برای مشاهده حضور و همکاری هر چهار شخصیت قابل بازی است. با فرض اینکه هیچ محدودیتی برای انتخاب شخصیت وجود ندارد، هر چهار بازیکن می توانند یک شخصیت را انتخاب کنند. اگر حالت Heroic Assault مورد استقبال بازیکنان قرار گیرد، این امکان وجود دارد که استودیو سطوح و چالش های بیشتری را برای جذب مخاطب و افزایش طول عمر بازی Gotham Knights اضافه کند.

طرفداران Gotham Knights توجه داشته باشند که این اثر 41 گیگابایت فضای ذخیره سازی کنسول پلی استیشن 5 را اشغال می کند.در شرایطی که دیتای بسیاری از بازی ها بیش از 100 گیگابایت است، این حجم برای یک بازی AAA بسیار مناسب است.

بازی Gotham Knights در تاریخ 21 اکتبر (29 مهر) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 5، رایانه های شخصی، ایکس باکس سری اس و ایکس باکس سری ایکس عرضه خواهد شد، نظر شما در مورد حالت چهار نفره co-op در این اثر چیست؟ به نظر شما این مد مورد استقبال قرار می گیرد؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamerant