منو سایت

حالت پلیس و دزد در GTA Online پس از مرگ جورج فلوید لغو شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت پلیس و دزد در GTA Online پس از مرگ جورج فلوید لغو شد

گزارش اخیر بلومبرگ شخصیت اصلی بازی GTA 6 را فاش کرد و متوجه شدیم که این بازی دارای دو شخصیت اصلی است و یکی از آنها زنی از آمریکای لاتین است. گزارش بلومبرگ شرایط کاری Rockstar Games را بررسی کرده و ادعا می کند که رژیم بازی آنلاین دزد و پلیس GTA پس از مرگ جورج فلوید و اعتراضات شدید علیه سیستم پلیس در آمریکا، لغو شد. این گزارش نشان می دهد که فرهنگ کاری Rockstar نسبت به سال های قبل تغییر کرده است.

جیسون شرایر در گزارشی جدید به بررسی وضعیت بد استودیو راک استار در طول سال‌ها و اینکه چگونه کار بیش از حد زندگی کارمندان را خراب کرده است، می‌پردازد. این گزارش در نتیجه مصاحبه با اعضای استودیو نوشته شده است و نشان می دهد که برخی از کارمندان توجه چندانی به فرهنگ درست کاری نداشته اند. Rockstar تغییراتی ایجاد کرده است که فضای کاری را بهبود می بخشد. این تغییرات با اعتراضات گسترده علیه مرگ جورج فلوید و بی عدالتی در مورد زندگی سیاه پوستان آغاز شد.

طبق گفته شرایر، Rockstar در میانه ساخت حالت Cops ‘n’ Crooks در GTA Online بود. این محتوا باید در طول به روز رسانی جدید منتشر می شد. اما اعتراض ملی باعث شد که Rockstar از انتشار آن بدون مقدمه خودداری کند. این حالت بازیکنان را به دو تیم تقسیم می کند. گروهی از تبهکاران باید رئیس خود را اسکورت کنند و در عین حال پلیس باید آنها را متوقف کند و رئیس را بکشد.

پلیس و سارقان GTA Online

GTA Online پلیس و حالت دزد

دلیل لغو محتوای پلیسی GTA Online نگرانی مدیران ارشد از نظر بازیکنان در مورد پلیس و اینکه نظر عمومی در مورد پلیس آمریکا پس از اعتراضات سال 2020 چندان مثبت نیست. پس از مرگ جورج بود. فلوید به دست یکی از افسران پلیس، مردم آمریکا خواستار لغو بودجه دولتی و تغییرات گسترده در ساختار پلیس هستند. نفرت از پلیس باعث شد که Rockstar محتوای پلیس و حالت جدید را لغو کند و هیچ برنامه ای برای بازگرداندن آن وجود ندارد.

لازم به ذکر است که این حالت جدید باید تغییراتی در بازی کودکانه دزد و پلیس ایجاد کند و بازیکنان را به خوب و بد تقسیم کند. چنین کاری بدون شک در چنین شرایطی با اعتراض بازیکنان روبرو خواهد شد. Rockstar به ایجاد تغییرات اساسی در استودیوها ادامه داد و حتی محتوای ترانفوبیک GTA V را حذف کرد و برای اولین بار یک زن آمریکایی لاتین قهرمان GTA 6 خواهد شد. نظر شما چیست؟

منبع: GameSpot