منو سایت

حالت های گرافیکی God of War Ragnarok شامل حالت 120 فریم بر ثانیه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت های گرافیکی God of War Ragnarok شامل حالت 120 فریم بر ثانیه است

کمتر از دو هفته تا انتشار God of War Ragnarok، دنباله داستان کریتوس و آترئوس باقی مانده است. منتقدان در حال تجربه بازی هستند و به تازگی پیش نمایشی از این اثر در دسترس قرار گرفته است. سونی به تازگی حالت های گرافیکی God of War Ragnarok را اعلام کرده است و کسانی که تلویزیون جدید با پشتیبانی HDMI 2.1 دارند می توانند بهترین تجربه ممکن را داشته باشند.

با نگاهی به پیش نمایش بازی متوجه می شویم که God of War Ragnarok از همان لحظات اولیه زیبا و جذاب به نظر می رسد. افرادی که ساعت اول بازی کرده اند می گویند که بازی به نوعی ادامه کار قبلی است و از نظر مبارزاتی و گیم پلی تغییر چندانی در آن دیده نمی شود. البته خیلی ها پیشنهاد می کنند که بازی باید با رزولوشن 4K و همچنین با بهترین تلویزیون اجرا شود تا بهترین تجربه ممکن را داشته باشید. این موضوع باعث شده تا سونی حالت های گرافیکی مختلفی را بسته به مانیتور شما ارائه دهد.

در مورد اول باید به رزولوشن 4K اشاره کرد. در این حالت می توانید بهترین گرافیک را دریافت کنید و جزئیات محیط در بهترین شکل ممکن قرار دارند. البته حالت رزولوشن فقط با 30 فریم کار می کند. در حالت دوم که بر روی عملکرد تمرکز دارد، بازی با سرعت 60 فریم بر ثانیه اجرا می شود اما جزئیات محیط کمتر خواهد بود. حالت سوم هم رزولوشن 4K و هم 40 فریم بر ثانیه را ارائه می دهد که برای یک تجربه سینمایی با گرافیک بالا مناسب است. کنسول PS4 فقط می تواند بازی را با وضوح 1080p و 30 فریم بر ثانیه اجرا کند.

مدهای گرافیکی God of War Raganrok

حالت های گرافیکی God of War Ragnarok

آخرین حالت ممکن نیز امکان اجرای بازی با سرعت 120 فریم بر ثانیه را فراهم می کند. دقت گرافیکی در این حالت مهم نیست و جزئیات محیط مانند حالت های قبلی نیست و فقط می توانید با بیشترین سرعت ممکن با دشمنان مبارزه کنید و تجربه هیجان انگیزی را به دست آورید. سونی اخیرا باندل God of War Ragnarok PS5 را معرفی کرده و باندل DualSense را نیز برای تجربه بهتر این بازی آماده کرده است. توسعه دهندگان تلاش کرده اند تا تک تک دکمه های دسته را در بازی جدید کار کنند.

  1. وضوح ترجیحی – 4K/30FPS قفل شده است
  2. برای عملکرد – 60 FPS قفل شده است
  3. رزولوشن ترجیحی (نرخ فریم بالا) – 4K/40FPS قفل شده است
  4. عملکرد را در اولویت قرار دهید ( نرخ فریم بالا) – 120 فریم در ثانیه را هدف بگیرید

سونی علاوه بر حالت های گرافیکی God of War Ragnarok جزئیات داستان را نیز توضیح داد. به گفته پلی استیشن، باس فایت ثور بسیار نفس گیر خواهد بود و در حین مبارزه باید از کمبوهای مختلف استفاده کنید. نبرد در چندین قلمرو مختلف ادامه دارد و ما همچنین شوخی های زیادی بین کریتوس و ثور خواهیم شنید. دشمنان جدیدی اضافه شده اند و آترئوس بهتر می تواند از کمان خود استفاده کند. به طور کلی، بازی قبلی از هر نظر گسترش یافته است و حتی میمیر نیز حرف های جدیدی برای گفتن خواهد داشت.

منبع: VGC