منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • حالت فرنچایز Madden 23 با در نظر گرفتن هرج و مرج واقعی خارج از فصل طراحی شده است

حالت فرنچایز Madden 23 با در نظر گرفتن هرج و مرج واقعی خارج از فصل طراحی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت فرنچایز Madden 23 با در نظر گرفتن هرج و مرج واقعی خارج از فصل طراحی شده است

برای ورزشی که یک فصل کامل را در کمتر از شش ماه طول می کشد، NFL به خوبی عمل کرده است تا آن را در طول سال جاری نگه دارد. Madden NFL 23 در جستجوی خود برای اصالت باید این را منعکس کند. با بازگشایی کمپ های آموزشی NFL به زودی، طرفداران فوتبال می توانند به جایی برگردند که بدون شک شلوغ ترین فصل خارج از فصل اخیر – احتمالاً در طول تاریخ NFL – بوده است. دریافت کننده های بزرگی مانند تایریک هیل و دوانت آدامز با دستمزدهای هنگفت از نقش های ثابت در تیم های جدید کنار گذاشته شده اند. ستاره‌های QB با راسل ویلسون بازنشسته (و سپس بازنشسته) مانند تام بردی تعویض شده‌اند، در حالی که دامپزشکان دیگری مانند بابی واگنر و فون میلر به تیم‌هایی ملحق شده‌اند که قبلاً درب Super Bowl را زده‌اند.

برای Madden امسال، تیم Tiburon سعی کرد به بازیکنان فرنچایز بیشتر از آنچه که طرفداران کنترل دیده‌اند، مانند آدامز و بردی، که برای خودشان ادعا می‌کنند، بدهد. ابزارهای جدید قرارداد و تجربه عمیق تر آژانس رایگان برخی از تغییرات در حالت بازی هستند و اگر به درستی انجام شوند، زمانی که زمان ساخت تیمی با کالیبر قهرمان فرا می رسد، باید به بازیکنان دیوانگی مشابهی بدهد.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 23 FieldSENSE را معرفی می کنیم

هر تیم NFL می داند که شما فقط در بازی ها برنده نمی شوید. گاهی اوقات می توان فصل را در اتاق پیش نویس و جلو دفتر تصمیم گرفت. ابزارهای قرارداد جدید Madden 23 در نهایت جایگزین مدل قدیمی سری حدس زدن نقطه شیرین می شود تا بازیکنی را بر اساس یک موقعیت شروع مبهم با شما امضا کند. تیبورون این سازهای جدید را «ساده‌شده» می‌نامد، اما از نظر عینی ظریف‌تر و دقیق‌تر از همیشه هستند، که خبر خوبی برای کاپولوژیست‌ها در لیگ‌های انفرادی و آنلاین است.

با شروع بازی Madden 23، می‌توانید یکی از چهار قرارداد عامل آزاد اصلی را ارائه دهید: پیشنهاد تیم پسند، بازیکن پسند، خنثی و حداکثر پیشنهاد. تنظیم دقیق خارج از این الگوها هنوز در دسترس است، اما حداقل اینکه بتوانیم آنچه را که به نظر می رسد معامله خوبی برای بازیکن به نظر می رسد با تیم مقایسه کنیم، باید کمک زیادی به درک یکی از غیرشفاف ترین اجزای Madden کند.

این نمایندگان رایگان معامله شما را از نظر مالی سنگین می کنند، اما همچنین به فهرستی بسیار طولانی تر و گاهی حتی به صورت طنز واقع گرایانه از عوامل نگاه می کنند. این شامل مواردی مانند این است که آیا آنها برای حضور در ترکیب اصلی آماده به نظر می رسند، چشم انداز کلی تیم برای برنده شدن در بازی ها چگونه است و حتی اینکه آیا تیم در کشوری با مالیات بر درآمد وجود دارد یا خیر. بله، تیم هایی مانند Dolphins، Bucs و Jags گاهی اوقات می توانند در آژانس رایگان صعود کنند، اما این تنها یکی از عوامل متعدد است.

این سیستم برای Madden کاملاً جدید نیست. بازیکنان قدیمی ممکن است چیزی شبیه به بازی در سال های گذشته را به خاطر بیاورند، اما نه از چندین فصل. پیش‌فرض این است که بهتر و معتبرتر ساخته می‌شود، که ممکن است به این معنی باشد که پول در نهایت تمایل به برنده شدن دارد، اما نه همیشه.

پیروزی در زمین به پایان می رسد، اما در دفتر اول شروع می شود.
پیروزی در زمین به پایان می رسد، اما در دفتر اول شروع می شود.

بازیکنان همچنین نقش‌های جدیدی به ویژگی‌های خود اضافه می‌کنند، که باعث می‌شود برخی از بازیکنان به دلایل بیشتر، نه فقط مهارت‌هایشان در زمین، برای تیم شما مناسب‌تر باشند. برای مثال، فردی مانند بابی واگنر، نشان فیگوراتیو مربی را خواهد پوشید که به بازیکنان جوان‌تر از او در همان موقعیت، XP افزایش می‌دهد. این نقش‌ها مستقیماً در آژانس آزاد بازی می‌کنند، زیرا دانستن اینکه چه کسی در رختکن است، به بازیکنان کمک می‌کند تا تصمیم بگیرند کجا امضا کنند، مانند بازی‌هایی که می‌خواهند با یک QB نخبه ادغام شوند.

یکی دیگر از چروک های جدید این است که دوره میانجی گری رایگان چگونه می گذرد. استقرار استیج مدت‌هاست که چنین بوده است، اما Madden 23 اکنون پیشنهادات قرارداد موجود شما را در هر مرحله محدود می‌کند. مثالی از GameSpot ارائه شد که نشان می‌دهد دوره اولیه یک آژانس رایگان به هر تیم اجازه می‌دهد تا پنج پیشنهاد ارائه دهد، اما نه بیشتر. پیشنهادات بیشتر در مراحل بعدی در دوره نمایندگی رایگان در دسترس خواهد بود. این برای اطمینان از این است که بازیکنان پول را هدر نمی دهند (اگرچه جگوارها در زندگی واقعی این کار را انجام می دهند).

برای فرنچایزهای آنلاین، به نظر می رسد که تأثیر این تغییرات تشدید شود. در Madden League من، در حال حاضر محدودیت‌های خارج از بازی خاصی را برای دوره آژانس آزاد تعیین کرده‌ایم تا به دنبال چیزی نزدیک‌تر به برابری یا حداقل چیزی باشیم که مناطق زمانی در حال تغییر ما را در نظر بگیرد. Madden 23 چنین سیستم‌هایی را مستقیماً به بازی معرفی می‌کند و تضمین می‌کند که تیمی با جیب‌های عمیق بیرون نمی‌آید و هر بازیکن قابل‌دوستی را در روز اول درست به موقع نمی‌گیرد.

برای بازیکنانی که می‌خواهند پول‌ها را بیشتر از اینکه به باد بیاندازند، نیشگون بگیرند، Madden 23 برای اولین بار شامل یک کلاه rollover نیز می‌شود. اگرچه جزئیات هنوز کمی مبهم است تا زمانی که آن را در عمل دیدم، اما برای من توضیح داده شد که فضای کلاه استفاده نشده را می توان در لیگ سال آینده اعمال کرد و به بازیکنان Madden انعطاف بیشتری در نحوه ساخت تیمشان داد. من کنجکاو هستم که بدانم این جابجایی دقیقا چه زمانی اتفاق می‌افتد و در سال‌های آینده چه اتفاقی می‌افتد، اما با آنچه تاکنون می‌دانم، این یک اضافه شدن خوشایند است.

به روز رسانی پیشاهنگی سال گذشته به طور قابل توجهی استخر استعداد و روند کشف ستارگان آینده را هر سال بهبود بخشید، و Madden 23 با تیم باهوش تری از پیشاهنگان هوش مصنوعی بر روی آن کار خواهد کرد. از آنجایی که این فرآیند برای بازی اساساً در پس زمینه یک فرنچایز هفته به هفته ساده شده است، گزارش های پیشاهنگی اکنون اطلاعات مرتبط بیشتری را نشان می دهند. در بازی Madden 22، QB Pocket Intelligence ممکن است به طور غیر ضروری ویژگی هایی مانند Break Tackle و Spin Move را آشکار کند، اما در بازی امسال شما در وهله اول قفل اطلاعات مربوطه را باز خواهید کرد – برای مثال مواردی مانند Throw Power و Short Accuracy.

با اتصال حق رای، هر صاحب تیم می تواند انتقال مبتنی بر مهارت را روشن یا خاموش کند.
با اتصال حق رای، هر صاحب تیم می تواند انتقال مبتنی بر مهارت را روشن یا خاموش کند.

در حالی که Madden 23 عمدتاً با طراحی مجدد جدید “Fieldsense” به بازار خواهد آمد، که شامل مکانیک های جدید برای اساساً هر مکانی در زمین می شود، یکی از بزرگترین تغییرات مبتنی بر پاس مهارتی در سطح بازیکن حتی در فرنچایز مرتبط اختیاری خواهد بود. این بدان معناست که لیگ مجبور نیست به طور جمعی تصمیم بگیرد که آیا کنترل های جدید نقل و انتقالات را اعمال کند یا خیر. هر تیمی می تواند خودش تصمیم بگیرد. این خبر خوشایند است، زیرا سیستم‌های جدید بزرگ در Madden می‌توانند به هر طریقی پیش بروند – شاید جامعه آن را دوست داشته باشد و برای همیشه باقی بماند، مانند Hit Stick، یا شاید این آشفتگی باشد که Tiburon به سرعت آن را دور بریزد، مانند QB Vision.

این هفته در نسخه بتای Madden 23 غرق خواهم شد و به زودی افکار بیشتری از شبکه مجازی ارائه خواهم کرد. در همین حال، به نظر نمی رسد که بزرگترین تغییرات در حالت فرنچایز در Madden 23 مربوط به پشت باکس باشد، اما چیزی که ممکن است باشد ابزارهای بسیار مورد توجهی است که به همه سازندگان تیم اجازه می دهد تا با چیزی فراتر از تی شرت رقابت کنند. همچنین در کت و شلوار در دفتر جلو. Madden NFL 23 در 19 آگوست برای Xbox Series X، PS5، Xbox One و PS4 عرضه می شود.