منو سایت

حالت عکاسی God of War Ragnarok پس از راه اندازی اضافه خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت عکاسی God of War Ragnarok پس از راه اندازی اضافه خواهد شد

کمتر از دو هفته تا انتشار جدیدترین بازی God of War باقی مانده است و استودیوی سانتا مونیکا به طور مداوم محتوای جدیدی را برای این بازی منتشر می کند. در روزهای اخیر مصاحبه های رسانه ای مختلفی انجام شده و جزئیات زیادی از God of War Ragnarok منتشر شده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، حالت عکس God of War Ragnarok پس از انتشار بازی اضافه خواهد شد و در حال حاضر سازندگان قادر به افزودن این قسمت به بازی نیستند.

استودیو سانتا مونیکا توییت جدیدی در مورد ویژگی های راه اندازی God of War Ragnarok به اشتراک گذاشت. طبق توییت جدید، حالت عکس که به شما امکان می دهد عکس های زیبای درون بازی بگیرید، بعدا به بازی اضافه خواهد شد. افرادی که می خواهند بازی را در زمان راه اندازی تجربه کنند، حالت عکاسی را نخواهند داشت. اطلاعات بیشتر پس از انتشار بازی ارسال خواهد شد و ممکن است چند ماه طول بکشد تا اضافه شود.

بازی God of War در زمان انتشار به بازیکنان این امکان را می داد تا عکس ها و اسکرین شات های باکیفیتی بگیرند. حالت عکاسی گزینه هایی برای تنظیم عمق میدان، فاصله کانونی، زاویه دید و کنتراست نور دارد. در عین حال فیلترهایی برای زیباتر جلوه دادن گرافیک بازی در تصاویر در نظر گرفته شده است. می توان چهره آترئوس و کریتوس را تغییر داد و تصویری کاملا مصنوعی از بازی ساخت. بحث های مختلفی درباره عکاسی در بازی های ویدیویی وجود دارد و برخی آن را نوعی عکاسی می دانند.

حالت عکاسی God of War Ragnarok

حالت عکاسی God of War Ragnarok

در حال حاضر امکان گرفتن عکس های زیبا از God of War Ragnarok بدون حالت عکاسی وجود دارد و استودیوی توسعه از بازیکنان برای اشتراک گذاری آن ها دعوت کرده است. در اخبار دیگر، Regnarok، طراح سیستم مبارزه God of War، در مورد نحوه بهینه سازی آن برای PS4 صحبت می کند. به گفته وی، نسخه PS4 بازی God of War Ragnarok هیچ محدودیتی نخواهد داشت و این کار از تمام ظرفیت سخت افزاری کنسول فعلی استفاده خواهد کرد. به گفته وی، بازی روی کنسول PS5 با وضوح بیشتر و فریم های نرم تری اجرا می شود، اما این بدان معنا نیست که نسخه پلی استیشن 4 از کیفیت گرافیکی مناسبی برخوردار نیست.

تصاویر مختلفی از نبرد رئیس Thor God of War منتشر شده است و نشان می دهد که نبردهای هیجان انگیزی در انتظار بازیکنان است. طبق گفته ها میزان خشونت در God of War Ragnarok افزایش یافته و شاهد بازگشت روند گوری بازی های کلاسیک این سری هستیم. منتظر انتشار بازی God of War Ragnarok در 9 نوامبر برای کنسول پلی استیشن باشید. نظر شما در مورد نبود حالت عکاسی چیست؟

منبع: GamingBolt