منو سایت

حالت سوم شخص Resident Evil Village را به صورت رایگان تجربه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت سوم شخص Resident Evil Village را به صورت رایگان تجربه کنید

طبق جدیدترین اخبار بازی، کپکام نسخه دمو نسخه طلایی بازی Resident Evil را در دسترس قرار داده است که از طریق آن می توانید حالت سوم شخص بازی Resident Evil Village را به صورت رایگان تجربه کنید.

بازی Resident Evil Village: Gold Edition به زودی بر روی پلتفرم های مختلف از جمله کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس منتشر خواهد شد. در همین راستا کپکام نسخه دمو این اثر را ارائه کرد. در قالب دمو بازی Resident Evil Village می توانید یک ساعت از قسمت اصلی این اثر را از اول یا سوم شخص تجربه کنید. در همین حال، هیچ یک از بسته های الحاقی Resident Evil Village: Gold Edition در نسخه نمایشی موجود نیست.

علاوه بر بازی پایه، نسخه طلایی Resident Evil Village دارای مواردی مانند حالت سوم شخص و بسته الحاقی داستانی به نام Shadows of Rose با محوریت دختر 16 ساله ایتان وینترز، رز است. او که با قدرت های جدید مرگبار خود مبارزه می کند، وارد قلمروی عجیبی می شود. در این بازی DLC Resident Evil Village شما وظیفه دارید رز را از یک زندان فراطبیعی آزاد کنید. این روند چندان ساده نیست و موانع مختلف راه شما را می بندد.

بازی سوم شخص Resident Evil Village

Resident Evil Village Gold Edition شامل تمامی DLC ها می شود

از جمله موارد دیگر در بازی Resident Evil Village: Gold Edition می توان به اضافه شدن شخصیت های کریس ردفیلد، کارل هایزنبرگ و لیدی دیمیترسکو به تعداد شخصیت های قابل بازی در حالت Mercenaries و معرفی دو مرحله جدید اشاره کرد. در این حالت این حالت پس از اتمام کمپین اصلی بازی در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در پایان بسته الحاقی، Trauma Pack و بازی Resident Evil Re:Verse نیز در اختیار خریداران نسخه طلایی بازی Resident Evil Village قرار خواهند گرفت. Resident Evil Re:Verse یک تجربه چند نفره آنلاین است که به زودی برای دسترسی زودهنگام عرضه می شود.

نظر شما در مورد اینکه بتوانید حالت سوم شخص Resident Evil Village را به صورت رایگان تجربه کنید چیست؟ آیا از این فرصت استفاده خواهید کرد؟ در بین حالت های اول شخص و سوم شخص، کدام حالت را برای بازی Resident Evil Village ترجیح می دهید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: GamesRadar+