منو سایت

حالت سوم شخص بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تایید شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت سوم شخص بازی Call of Duty Modern Warfare 2 تایید شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، در جریان رویداد Call of Duty Next، استودیو Infinity Ward به صورت رسمی حالت سوم شخص بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را معرفی کرد.

رویداد Call of Duty Next که اخیرا برگزار شد حاوی جزئیات زیادی در مورد آخرین قسمت از سری Call of Duty، Call of Duty Modern Warfare 2 بود. این رویداد اولین تریلر بخش چند نفره و اطلاعاتی در مورد بازی Call of Duty Warzone را به نمایش گذاشت. حالت DMZ 2.0 به علاقه مندان داده شد. تریلر مذکور از روند استاندارد سریال در سری Callaf Duty پیروی می کند و انواع سلاح ها، انفجارهای بزرگ و کوچک و موسیقی دهه 90 را در پس زمینه پخش می کند. با این حال، بخشی از تریلر Call of Duty Modern Warfare 2 ویژگی‌ای را نشان می‌دهد که از زمان عرضه اولیه Call of Duty Modern Warfare 2 در سال 2009 در سری Call of Duty وجود نداشته است. این ویژگی حالت سوم شخص است. که در جهتی متفاوت با گیم پلی معمول سری مذکور قرار دارد.

با وجود نمایش حالت سوم شخص در Call of Duty: Modern Warfare 2، مشخص نیست که Infinity Ward تا چه حد از این ویژگی استفاده خواهد کرد. استودیوی مذکور از این حالت به عنوان یکی از حالت های سفارشی یاد کرد و اعلام کرد که در تمامی حالت های چند نفره قابل استفاده است. این ویژگی در Callaf Duty Warzone 2.0 نیز وجود خواهد داشت. به نظر می رسد Infinity Ward متعهد به حالت سوم شخص نیست. اما در صورت محبوبیت این حالت در بین بازیکنان، امکان افزودن دائمی آن وجود دارد.

سوم شخص کال آف دیوتی مدرن وارفر

Modern Warfare 2 بر روی تمامی پلتفرم ها منتشر خواهد شد

با در نظر گرفتن حالت سوم شخص Call of Duty Modern Warfare 2، این ویژگی نسبت به نسخه 2009 جذاب تر به نظر می رسد.این حالت عجیب نیست و فقط زاویه دوربین را تغییر می دهد. با این حال، او محبوبیت زیادی در بین مخاطبان به دست آورد. حالت سوم شخص در Call of Duty Warzone 2.0 به شما این امکان را می دهد که بدون ترک پوشش، محیط اطراف را کاوش کنید. بازیکنان PUBG قبلا از این روش استفاده کرده اند.

بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ 28 اکتبر (6 آبان) بر روی پلتفرم های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه های شخصی، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد. همچنین بازی Call of Duty: Warzone 2.0 در تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) علاوه بر رایانه های شخصی، روی کنسول های پلی استیشن و ایکس باکس نسل هشتم و نهم نیز عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد حالت سوم شخص Call of Duty Modern Warfare 2 چیست؟ آیا از این کار استقبال می کنید یا اول شخص سنتی را ترجیح می دهید؟ به نظر شما حالت سوم شخص به طور دائم به سری Call of Duty اضافه می شود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer