منو سایت

حالت جدید Knockout Bash Rocket League بازی را به Battle Royale تبدیل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت جدید Knockout Bash Rocket League بازی را به Battle Royale تبدیل می کند

Rocket League یک رویداد محدود زمانی جدید به نام Knockout Bash را در 27 آوریل اضافه می کند که در آن بازیکنان برای آخرین ماشین ایستاده مبارزه می کنند.

برخلاف حالت‌های معمولی فوتبال Rocket League، Knockout Bash توپ‌ها و گل‌ها را پرتاب می‌کند، زیرا هشت بازیکن باید یکدیگر را از روی سکوها یا در خطر بکشند در حالی که یک بازیکن باقی می‌ماند. این حالت در سه عرصه مختلف – Quadron، Carbon و Calavera – بازی می‌شود و بازیکنان اگر می‌خواهند به صورت رایگان از این اکشن برای همه جان سالم به در ببرند، باید بر مکانیک‌های جدید بازی مانند مسدود کردن و گرفتن تسلط داشته باشند.

ناک اوت تولد مجدد نامحدودی ندارد، زیرا بازیکنان پس از سه بار حذف از بازی حذف خواهند شد. هر بازیکنی که در منطقه امن ضربه می زند، 10 ثانیه فرصت دارد تا به عرصه بازگردد، زیرا این منطقه از نظر اندازه کوچک می شود. اگر بعد از شش دقیقه باز هم بازیکنان در میدان حضور داشته باشند، مسابقه وارد یک KO ناگهانی می شود و هر حمله یا پرتاب در آن حداکثر قدرت را دارد. خروج از منطقه امن نیز منجر به حذف فوری می شود.

خطرات نیز در بازی وجود خواهد داشت، زیرا میخ‌ها و شبکه‌های لیزری می‌توانند فوراً هر بازیکنی را که توسط آن‌ها گرفتار می‌شوند، ناک اوت کنند. از نظر گیم پلی، سرعت به معنای قدرت در Knockout Bash است، زیرا یک حمله خوب در زمانی که سرعتی پشت سر آنها وجود دارد، حریفان را به پرواز می فرستد. مدت زمان بلوک، حملات را به سمت منبع دفع می کند، و استفاده از یک دستگیره به ماشین اجازه می دهد تا از طریق میدان پرتاب شود. تعدادی مکانیک ثانویه دیگر نیز در بازی خواهند بود، از جمله حملات خیره کننده، مسدود کردن دشمن، پرش های سه گانه و موارد دیگر.

حذفی Bash of Rocket League
حذفی Bash of Rocket League

آلبوم عکس

اگر با چالش‌های خاصی روبرو شوید، بازیکنان می‌توانند آیتم‌هایی با مضمون بهار مانند چرخ‌های فلورسنس، تقویت Monarch یا استیکر متحرک Flutterby برنده شوند. سبدهای هدیه طلا را نیز می توان برد و می توانید ترکیبی از اقلام کلاسیک Victory، Accelerator و Turbo Item را باز کنید.

Knockout Bash از 27 آوریل تا 10 مه پخش می شود و تنها بازی فوق العاده ای نیست که در حال حاضر به بازی محبوب فوتبال مجهز به موشک مجهز شده است. به عنوان بخشی از همکاری طولانی مدت با نسکار، Rocket League یک مجوز جدید برای طرفداران منتشر کرده است که محتوای مسابقه ای را در طول سال باز می کند، مانند برچسب ها و خودروهای جدیدی مانند فورد موستانگ، شورولت کامارو و تویوتا کمری.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.