منو سایت

حالت تک نفره به Apex Legends Mobile اضافه شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت تک نفره به Apex Legends Mobile اضافه شده است

اخرین بروزرسانی بازی موبایل Apex Legends محتوای جدیدی اضافه می کند و تجربه بازی را به صورت فردی و برای یک نفر ممکن می سازد. حالت جدید Apex Legends Mobile برای افرادی است که علاقه ای به کار گروهی ندارند و بازی های تک نفره را ترجیح می دهند. این حالت که با نسخه PC و کنسولی متفاوت است، روند بازی Battle Royale را تغییر می دهد و نشان می دهد که این بازی می تواند از ریشه های خود فاصله بگیرد و به یک محصول مستقل تبدیل شود.

Apex Legends Mobile سه سال پس از انتشار نسخه PC برای اندروید و iOS وارد بازار شد. این بازی با همکاری Tencent ساخته شده است و فرمول Battle Royale را با افسانه ها و شخصیت های خاص به دستگاه های موبایل می آورد. زمانی که استودیوی سازنده بازی را منتشر کرد، قول ارائه محتوای مستقل و سازگار با موبایل را دادند و به این قول عمل کردند. حالت جدید در بازی اصلی وجود ندارد و فقط در حالت موبایل می توان آن را امتحان کرد.

محتوای بازی‌ساز جدید با ویژگی تک‌نفره Apex Legends Mobile سروکار دارد. این حالت در آپدیت Aftershadow اضافه خواهد شد و طبق توضیحات رسمی خبری از هم تیمی نیست. بازیکنان در یک نقشه بزرگ پر از دشمن قرار می گیرند و باید برای رسیدن به نقطه پایانی آماده شوند. در این مورد توضیح خاصی داده نمی شود و فقط یک جمله کوتاه بیان می شود. به نظر می رسد در این صورت همه بازیکنان از گروه خارج می شوند و اینطور نیست که مقابل یک تیم تنها باشد.

حالت تک پلیر Apex Legends Mobile

حالت تک پلیر Apex Legends Mobile

EA رویدادهای ویژه ای را برای Apex Legends Mobile تدارک دیده است. افرادی که هفت روز متوالی به بازی ملحق می شوند می توانند جوایز ویژه ای دریافت کنند. سپس حالت Pro معرفی می شود که فرصت خوبی برای کسب امتیاز و پول بیشتر است. رویداد نهایی که Sniper Showcase نام دارد، چالش‌های ویژه‌ای را با تفنگ تک تیرانداز ارائه می‌کند و تکمیل آنها به آیتم‌های تزئینی مانند پوست‌ها و لباس‌های جدید جایزه می‌دهد.

تغییرات مهمی نیز در بخش نقشه های Apex Legends Mobile اعمال می شود. بلیت های Encore Galore و Pythas Theatre برای مدت کوتاهی در دسترس نخواهد بود. این تغییر شامل حالت رتبه بندی و بتل رویال می شود. پس از آن، Battle Pass جدید اعمال می شود که با قیمت 299 سکه عرضه می شود. بنابراین این فصل کوتاه‌تر است، اما پاداش‌ها بهترین هستند. لازم به ذکر است که آپدیت Aftershadow چند روز پیش منتشر شد و قسمت تک نفره نیز به تازگی فعال شده است.
قسمت تک نفره Apex Legends Mobile از همان روز اول انتشار جزو درخواست های طرفداران این بازی بوده و احتمال اضافه شدن آن به نسخه PC نیز مطرح شده است.

منبع: GameRant