منو سایت

حالت اپراتور آنلاین فیفا 23 منتشر نخواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت اپراتور آنلاین فیفا 23 منتشر نخواهد شد

به گفته یکی از کاشفان بازی های ویدیویی، بخش آنلاین اپراتور بازی فیفا 23 با وجود وعده الکترونیک آرتز منتشر نخواهد شد و این قسمت در بازی بعدی حضور خواهد داشت. EA سعی کرده امکانات بیشتری را به اپراتور آفلاین اضافه کند. استودیوی EA Sports هنوز از FIFA 23 رونمایی نکرده است، در حالی که نسخه جدید همیشه در ماه ژوئن رونمایی خواهد شد. گفتنی است این آخرین بازی است که با برند فیفا عرضه می شود.

به گزارش پارسی گیم، قرارداد فدراسیون فوتبال و EA تمدید نمی شود و این سری بازی ها از سال آینده با نام EA Sports FC شناخته می شود. سازندگان رسما اعلام کرده اند که فیفا 23 از تمامی برندهای قرارداد با فیفا استفاده می کند و بیشتر محتوای مربوط به تیم های ملی و مسابقات جام جهانی در این بازی استفاده می شود. در همان زمان، اپراتور FIFA 23 باید آنلاین باشد. اما این قسمت به نسخه بعدی موکول شده است.

با توجه به اینکه جام جهانی امسال در قطر برگزار می شود. الکترونیک آرتز برنامه های زیادی برای پوشش مسابقات در قالب FIFA 23 دارد و به همین دلیل ویژگی هایی که باید به بازی اضافه می شد به EA Sport FC منتقل شد. طبق بیانیه ادعا FUTZone از افشای ارائه اولتیماتوم به بازی و تیم فیفا، حالت حامل به همان شیوه سنتی در بازی FIFA 23 وجود خواهد داشت و تغییرات گسترده ای در بازی بعدی اعمال خواهد شد.

کریر فیفا 23 بازی فیفا 23

FIFA Carrier Mode 23

مخبر ادعا می کند که FIFA 23 Career از مکانیسم های جدیدی پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، مربی می تواند قبل و بعد از مسابقه با بازیکنان صحبت کند و گزینه های بیشتری برای مذاکره برای خرید بازیکن اضافه شده است. به گفته وی صحنه های فیلم برای خرید بازیکن بیشتر شده و بازی تعاملی شده است. بخش آکادمی نوجوانان نیز تغییرات مهمی را در نسخه جدید دریافت می کند.

اگرچه تمامی این ویژگی ها به اپراتور FIFA 23 اضافه شده است. اما حالت آنلاین همچنان وجود ندارد. طرفداران فیفا مدت هاست که می خواهند یک اپراتور آنلاین اضافه کنند. اما این حالت در EA Sports FC فعال می شود. حامل آنلاین به این معنی است که بازیکنان می توانند با افراد واقعی و در حالتی مشابه اولتیماتوم های تیمی رقابت کنند. این بار با تیم های واقعی و گزینه خرید و فروش بازیکنان محدود ارائه شده است.

دلیل تاخیر اپراتور آنلاین برای بازی بعدی، حجم کار سنگین توسعه دهندگان و تلاش EA برای استفاده حداکثری از هزینه های فیفا و تیم ملی است و فیفا 23 بیشتر روی این جنبه تمرکز خواهد کرد. با توجه به اینکه بازی بعدی دیگر زیر نظر فدراسیون جهانی فوتبال نیست. ویژگی های بیشتر ممکن است گنجانده شود.

منبع: DualShockers