منو سایت

حالت اول شخص Fortnite ممکن است در دست توسعه باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
حالت اول شخص Fortnite ممکن است در دست توسعه باشد

حالت اول شخص Fortnite ممکن است در دست توسعه باشد

پس از اینکه Zero Build نبرد سلطنتی را برای بازیکنان فورتنایت تغییر داد، به نظر می رسد که اپیک گیمز ممکن است در حال کار بر روی یک افزوده عالی دیگر باشد: یک گزینه اول شخص.

کاربر توییتر HypeX – توزیع‌کننده معروف Fortnite که قبل از راه‌اندازی Zero Build را نیز آزار می‌داد – تصویری از نمای اول شخص بازی در توییتر منتشر کرد. در این توییت آمده است که “Epic شروع به کار بر روی برخی موارد در مورد حالت دوربین اول شخص” با شروع فصل 3 کرد، اما اطلاعات بیشتری در دسترس نیست.

فورتنایت به طور معمول با دیدگاه های اول شخص سر و کار دارد، به خصوص زمانی که با تفنگ تک تیرانداز یا سایر تفنگ های دوربرد هدف قرار می گیرد. با این حال، MK-Seven Assault Rifle، که در فصل 3، فصل 1 عرضه شد، نزدیک‌ترین تفنگی است که Fortnite تا به حال به نمای اول شخص سنتی متمایل شده است و نمونه‌ای عالی از این است که در صورت سقوط، چنین حالتی چگونه به نظر می‌رسد. در جزیره .

در حالی که منتظر اطلاعات بیشتر در مورد این رژیم جدید بالقوه هستیم، فصل 3 Fortnite فصل 3 با یک پاس جدید نبرد، سلاح های جدید و مجموعه جدیدی از تغییرات نقشه برای کاوش در هنگام مبارزه برای پیروزی سلطنتی در جریان است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.