منو سایت

جیسون موموآ در Minecraft حضور خواهد داشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جیسون موموآ در Minecraft حضور خواهد داشت

Minecraft یکی از معروف ترین آثار تاریخ بازی های ویدیویی بود که قرار است به صورت فیلم سینمایی اقتباس شود. جرد هس که بیشتر به خاطر کارگردانی ناپلئون دینامیت شناخته می شود، کارگردانی Minecraft را بر عهده خواهد داشت. طبق جدیدترین اخبار بازی، جیسون موموآ، بازیگر دنیای فیلم های Aquaman، به بازی Minecraft اضافه شد.

با گذشت زمان، بازیگران فیلم Minecraft که مدت هاست در رسانه ها درباره آن صحبت می شد، مشخص خواهند شد. جیسون موموآ آخرین هنرمندی است که در Minecraft توسط هالیوود ریپورتر به نمایش درآمده است. اگر از طرفداران ابرقهرمانان فیلم های دی سی هستید، بدون شک با این هنرمند با بازی او در نقش آکوامن در دنیای فیلم های دی سی آشنا هستید. طرفداران سریال های فانتزی و تلویزیونی نیز جیسون موموآ را با بازی در سریال Game of Thrones به یاد دارند.

مدت زیادی از اعلام اقتباس سینمایی Minecraft می گذرد. در سال 2014، مارکوس پرسون، خالق Minecraft، با نام مستعار ناچ، در توییتی اعلام کرد که در حال ساخت فیلمی درباره Minecraft است. از آن زمان روند ساخت اثر یاد شده با مشکلات گوناگونی مواجه شده و وارد برزخ توسعه می شود.

در مقطعی، شان لوی، کارگردان فیلم‌هایی مانند آزاد مرد و پروژه آدام، برای کارگردانی Minecraft انتخاب شد. اما او به سرعت از پروژه کنار رفت. پس از مدتی راب مک لافلین که با سریال همیشه آفتابی در فیلادلفیا شناخته می شود به عنوان کارگردان به فیلم Minecraft اضافه شد و تاریخ اکران او برای سال 2019 تعیین شد. استعفای راب مک آلنی از کارگردانی این فیلم در سال 2018 باعث شد تا اکران آن به زمان نامعلومی موکول شود. تاریخ. برادران وارنر برنامه ریزی برای راه اندازی Minecraft در سال جاری. پیتر سالت که لیست پخش بی پایان نیک و نورا را کارگردانی کرد، به عنوان کارگردان Minecraft انتخاب شد. این کار ادامه پیدا نکرد و پیتر سالت از Minecraft کنار رفت.

فیلم Minecraft ساخته جیسون موموآ

آخرین ساخته جیسون موموآ Fast and Furious 10 است

به گزارش هالیوود ریپورتر، جارد هس علاوه بر ایفای نقش جیسون موموآ در نقش شخصیت اصلی، بر صندلی کارگردانی نیز تکیه خواهد زد. اگرچه جرد هس بیشتر با نام ناپلئون دینامیت شناخته می شود، او فیلم ها و سریال های متعددی از جمله آخرین مرد روی زمین را کارگردانی کرده است.

فیلمنامه فیلم Minecraft هنوز منتشر نشده است. با این حال، با توجه به داستان جرد هس و جیسون موموآ، می توان انتظار یک سریال کمدی، اما پر از اکشن را داشت. سریال تتریس به کارگردانی جان سی برد مسیری متفاوت را طی خواهد کرد. این «تریلر سیاسی در دوران جنگ سرد» اختلافات بر سر مالکیت بازی تتریس را به تصویر می‌کشد.

نظر شما در مورد جیسون موموآ در Minecraft چیست؟ آیا موافق ساخت اقتباس سینمایی از این اثر هستید؟ به نظر شما این فیلم موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Kotaku