منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جورج آر آر مارتین فرصتی برای تجربه بازی حلقه الدن پیدا نمی کند

جورج آر آر مارتین فرصتی برای تجربه بازی حلقه الدن پیدا نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جورج آر آر مارتین فرصتی برای تجربه بازی حلقه الدن پیدا نمی کند

جورج آر‌آر مارتین، خالق و نویسنده کتاب‌های A Song of Ice and Fire، حضور گرمی در روند تولید دارد. بازی Elden Ring او مسئول خلق دنیای بازی و رمز و راز آن بود، اما اعتراف کرد که هنوز الدن رینگ را بازی نکرده و زمانی برای این کار نداشته است. او دلیل انصراف از بازی را نوشتن کتاب جدید Winds of Winter اعلام کرد و مشغول نوشتن کتاب جدید و انتشار هر چه سریعتر آن است.

به گزارش پارسی گیم، جرج آر آر مارتین به عنوان مهمان در برنامه امشب استفان کولبرت حضور یافت و با مجری برنامه درباره زندگی شخصی و پروژه های خود صحبت کرد. او در بخشی از صحبت هایش از بازی الدن رینگ و اینکه فرصت بازی پیدا نکرد صحبت کرد. او توضیح داد: «من آن را بازی نکرده‌ام زیرا مردم آن کتاب Winds of Winter را می‌خواهند. متأسفانه من شخصیت کاملاً اعتیادآوری دارم و سال‌ها پیش به بازی‌های ویدیویی علاقه داشتم.»

آقای مارتین در ادامه به عناوینی که بازی کرده است اشاره کرد: «من بازی‌هایی مانند Railroad Tycoon، Master of Orion و Homeworld را انجام داده‌ام و هفته‌ها و ماه‌ها در آن‌ها غرق بودم. نشسته بودم و فقط می گفتم یک بازی دیگر، یک بازی دیگر و در نهایت گفتم دیگر طاقت ندارم و باید دور آن خط بکشم، این بازی ها همین جا مرا می کشند.” خالق A Song of کتاب Fire and Ice در ادامه به تمجید از اعضای استودیوی FromSoftware پرداخت و گفت که Elden Ring زیباترین بازی است که او تا به حال دیده است و جزئیات آن باورنکردنی است.

جورج آر آر مارتین الدن حلقه

جورج آر آر مارتین در حال نوشتن کتاب جدیدی است

جورج آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.آر.ام. او می گوید این کتاب ممکن است 1500 صفحه باشد، تقریباً یک چهارم طول کتاب هایی که تاکنون نوشته است. آقای مارتین مشغول پروژه های جدید است و می خواهد کتاب هر چه زودتر به دست طرفداران برسد. او در عین حال در مراحل تولید سریال خانواده اژدها حضور دارد و توصیه های مهمی به برنامه نویسان و نویسندگان می دهد. به گفته وی نگارش کتاب جدید در مرحله پایانی است و مدام در حال تغییر و بازنویسی آن است.

حضور آقای مارتین در تولید حلقه الدن به سال 2019 برمی گردد، او اساس داستان را تشکیل داد و همچنین نقش مهمی در طراحی آخرین غول ها داشت. هیدتاکا میازاکی می‌گوید که محدودیت‌هایی برای مشارکت مارتین در خلق دنیای الدن رینگ قرار داده است تا داستان همیشه بازیکن را در اولویت قرار دهد و به او خدمت کند.

منبع: IGN