منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جورج آر آر مارتین اصرار دارد که شخصیت های نیمه خدایان حلقه الدن به نام او نامگذاری نشده اند.

جورج آر آر مارتین اصرار دارد که شخصیت های نیمه خدایان حلقه الدن به نام او نامگذاری نشده اند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جورج آر آر مارتین اصرار دارد که شخصیت های نیمه خدایان حلقه الدن به نام او نامگذاری نشده اند.

جورج آر آر مارتین اصرار دارد که شخصیت های نیمه خدایان حلقه الدن به نام او نامگذاری نشده اند.

از زمان انتشار Elden Ring، بیش از چند بازیکن متوجه یک روند برای شخصیت‌های نیمه خدایی مختلف در بازی شده‌اند: نام همه آنها با G، R یا M شروع شده است. اینها همچنین حروف اول نام نویسنده Game of Thrones و مشارکت‌کننده Elden Ring هستند. جرج آر آر مارتین، که بسیاری از طرفداران را به این باور می رساند که طرح نامگذاری از سوی مارتین عمدی بوده است.

به گفته مارتین در یک پست وبلاگ جدید، این مورد نیست. مارتین می‌نویسد که این واقعیت که بسیاری از شخصیت‌های مهم بازی، مانند گودریک، راداگون یا ماریکا (فقط به نام چند نفر) حروف اول خود را به اشتراک می‌گذارند، برای من «خبر» است و او دلیلی برای «پنهان کردن» حروف اول خود در آن ندارد. حلقه اولد. .

در حال پخش: حلقه ELDEN – تریلر دانش

پیدا کردن نام سخت است، به خصوص که در «آواز یخ و آتش» از تعداد زیادی از آنها استفاده شده است، و من دوست دارم برای اعضای خانواده و اقوام نزدیک که چیزی مشترک دارند، نام بگذارم… اما واقعاً، چرا باید نامم را در آن پنهان کنم. بازی؟ “مارتین می پرسد.” نام من دقیقاً در بازی وجود دارد، به عنوان یکی از سازندگان.”

مارتین گفت که کار روی Elden Ring پیشنهادی “خیلی هیجان‌انگیز برای رها کردن” بود و کمک او به ساختن پایه و داستان بازی From Software که قصد ساخت آن را دارد توصیف کرد. مصاحبه‌های اخیر نشان می‌دهند که From Software مسئولیت ساخت داستان واقعی Elden Ring را بر عهده دارد، در حالی که مشارکت مارتین فراتر از مراحل اولیه بازی محدود شده است. این بدان معناست که بسیاری از شخصیت‌های الدن رینگ حروف اول مارتین را به اشتراک می‌گذارند، احتمالاً از From Software. یا ممکن است همه چیز تصادفی باشد.

Elden Ring در حال حاضر یک موفقیت بزرگ است، با فروش بیش از 12 میلیون نسخه از زمان عرضه و کسب امتیاز عالی در بررسی GameSpot Elden Ring. پچ اخیر برای Elden Ring برخی از سلاح ها و مجموعه های مورد علاقه طرفداران را آزار داد و صحنه دویدن در بازی را به شدت تغییر داد.

مارتین در حال حاضر هنوز مشغول کار بر روی کتاب بعدی در حماسه آهنگ یخ و آتش خود، بادهای زمستان، و تعدادی از پروژه های دیگر Game of Thrones، مانند پیش درآمد آینده خانه اژدها شبکه HBO است که به تازگی فیلمبرداری آن به پایان رسیده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.