منو سایت

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (20-24 مه)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (20-24 مه)

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (20-24 مه)

فصل Resurrection به سرعت در Destiny 2 به پایان می رسد و این آخرین فرصت شما را برای رویارویی با Trials of Osiris قبل از معرفی مجموعه جدیدی از اسلحه ها و جوایز زرهی توسط Bungie می سازد. این یک آخر هفته آزاد است که فرصت خوبی برای بازی به تنهایی یا با یک تیم می کند. اینجا جایی است که در آخرین تست های فصل مبارزه خواهید کرد و با چه سلاح هایی می توانید بی عیب و نقص شوید.

آزمایشات با تنظیم مجدد روزانه در روز جمعه آغاز می شود. ما این مقاله را با شروع رویداد به روز خواهیم کرد.

از این فصل، سلاح های Trials اندکی بهبود یافته اند و ویژگی جدید Alacrity Origin را دارند. هنگامی که آخرین عضو زنده تیم آتش نشانی هستید یا به تنهایی فرار می کنید، در مورد هدف گیری، سرعت بارگیری مجدد، پایداری و برد آزمایشات سلاح به شما کمک بیشتری می کند. همچنین می‌توانید به مسیر Crucible Origin Trail، One Quiet Moment بروید، که سرعت بارگیری مجدد تپانچه شما را در هنگام بارگیری مجدد در هنگام خارج از نبرد بسیار بهبود می‌بخشد.

مانند همیشه، نسخه‌های آزمایشی از بازنشانی روزانه در روز جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان سه شنبه آینده در دسترس هستند. در این مدت می توانید از Xur دیدن کنید تا ببینید چه چیزهای عجیب و غریبی می فروشد. حتماً از Saint-14 در برج دیدن کنید تا یک کارت آزمایشی دریافت کنید که پاداش‌های خاصی را به شما دیکته می‌کند (مانند اینکه آیا در مراحل خاصی پاداش‌های پاداش دریافت می‌کنید یا اینکه ضرر بخشیده می‌شود).

Osiris Trials یک حالت PvP آخر هفته است که از بازنشانی روزانه جمعه تا بازنشانی هفتگی در روز سه‌شنبه اجرا می‌شود و به شما چهار روز فرصت می‌دهد تا در آن شرکت کنید. هدف شما در آزمایش‌ها این است که شما و دو بازیکن دیگر تیمتان به یک بازی بی‌نقص دست پیدا کنید که در آن هفت بازی را بدون باخت برنده شوید.

بی عیب و نقص بروید و برنده سفر به فانوس دریایی شوید و جوایز ویژه ای از جمله سلاح های جدید Adept دریافت کنید. آنها دارای پاداش های ویژگی اضافی هستند، که آنها را در بین اقلام مورد علاقه شما قرار می دهد.

با این حال، به لطف یکسری تغییرات در تست های این فصل، ورود به رژیم کمی راحت تر از قبل است. آزمایشات Osiris اکنون شامل خواستگاری است، بنابراین می توانید به مسابقات بپرید، حتی اگر یک تیم کامل متشکل از سه بازیکن برای مبارزه ندارید. Passage آزمایشی شما، کارتی که از Saint-14 می‌خرید و به شما امکان دسترسی به حالت را می‌دهد و برنده‌های شما را ردیابی می‌کند. نه باخت های خود را پیگیری کنید – بنابراین می توانید به بازی و بردن جوایز ادامه دهید، حتی اگر با دویدن بی عیب و نقص شکست بخورید. Bungie همچنین تست ها را طوری تنظیم کرد که بتوانید بر اساس تعداد جوایز را ببرید حلقه هابه جای مسابقاتی که در طول جلسه خود برنده شده اید و سیستم اعتباری شبیه به Crucible و Gambit اضافه کرده اید، که بردن برخی از غنیمت های منحصر به فرد Trials of Osiris را آسان تر می کند.

در نهایت، شما برنده انگرام های آزمایشی برای شرکت در رژیم خواهید شد، که می توانید در آخر هفته پس از دریافت آنها با Saint-14 از آنها استفاده کنید. به لطف به‌روزرسانی جدید، می‌توانید این انگرام‌ها را برای به دست آوردن تکه‌های طعمه خاصی تنظیم کنید، یا خطر سقوط تصادفی را داشته باشید که موارد موجود در استخر طعمه شما را گسترش دهد. بنابراین، حتی اگر خودتان امتحان را انجام دهید، راه‌های زیادی برای برنده شدن تجهیزات جدید عالی وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.