منو سایت

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (13-17 مه)

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (13-17 مه)

جوایز Osiris Trials این هفته در Destiny 2 (13-17 مه)

این یک آخر هفته دیگر برای Trials of Osiris است، یک رویداد PvP با فشار بالا در Destiny 2، که در آن هدف بازی کسب یک بازی بی عیب و نقص است. اگرچه گفتن آسان تر از انجام دادن، جوایز معمولاً ارزش تلاش را دارند، به لطف چندین سلاح آزمایشی که دارای ویژگی مناسب Alacrity Origin هستند. این مزیت مفید به آزمایش سلاح های شما کمک هدف گیری، سرعت بارگیری مجدد، ثبات و برد را زمانی که آخرین نگهبان یا مبارزه با دشمنان تنهای خود هستید، می دهد.

اگرچه ما هنوز نمی دانیم کدام کارت یا سلاح ماهر را می توانید برای یک آزمایش بی عیب و نقص برنده شوید، اما با شروع آزمایشات این مقاله را به روز خواهیم کرد. در صورتی که به دنبال سلاح های عجیب و غریب بیشتری هستید، می توانید بررسی کنید که Xur کجاست.

تست‌ها دوباره از بازنشانی روزانه جمعه در ساعت 10:00 PT / 13:00 ET تا تنظیم مجدد هفتگی در همان زمان سه شنبه آینده فعال خواهند شد. مانند رویدادهای قبل از آن، هفت پیروزی در نبرد PvP و صفر باخت دریافت خواهید کرد و یک دویدن بی عیب و نقص، سفری به فارا برای شما به ارمغان می‌آورد، جایی که جوایز ویژه‌ای از جمله سلاح‌های درجه یک Adept را دریافت خواهید کرد که شامل پاداش‌های ویژگی‌های اضافی است.

Saint-14 در برج کارتی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد تا به رویداد Trials بروید و همچنین چند هدف اضافی به شما می دهد که اگر بتوانید آنها را تکمیل کنید به شما پاداش می دهد. Passage Trials شما ضررهای شما را ردیابی نمی کند، بنابراین می توانید به بازی ادامه دهید و جوایز را ببرید، حتی اگر با دویدن بی عیب و نقص شکست بخورید.

Bungie همچنین تست‌ها را طوری تنظیم کرده است که جوایز را بر اساس تعداد راندها برنده شوید، نه مسابقاتی که در طول جلسه برنده شده‌اید، و سیستم اعتباری مشابه Crucible و Gambit اضافه کرده است که برنده شدن در برخی از آزمایش‌های بازی را آسان‌تر می‌کند. طعمه منحصر به فرد اوزیریس

آزمایش‌های Osiris اکنون شامل خواستگاری است، بنابراین می‌توانید مستقیماً به مسابقات بپرید، حتی اگر هم تیمی‌های آنلاین ندارید تا به شما در تشکیل یک تیم آتش‌نشانی سه نفره کمک کنند. شرکت در رژیم همچنین برنده انگرام های آزمایشی است که می توانند به قطعات خاصی از تجهیزات تبدیل شوند یا می توانید روی یک سقوط تصادفی شرط بندی کنید که یک سلاح عالی از این طعمه به شما می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.