منو سایت

جوایز بازی گمشده Celeste توسط YouTuber پیدا شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جوایز بازی گمشده Celeste توسط YouTuber پیدا شد

سلست یکی از بهترین بازی های پلتفرم موجود بر روی کامپیوتر و کنسول که در سال 2018 جایزه بهترین بازی مستقل سال را در Game Awards دریافت کرد. YouTuber اخیراً یک تروفی از دست رفته را به توسعه دهندگان رویداد فاش کرد و گفت که آن را برای توسعه دهندگان ارسال کرده است. به نظر می رسد که این جایزه هرگز برای استودیو ارسال نشده است و او پس از ارسال اشتباهی از فروشگاه eBay خارج شده است.

به گزارش پارسی گیم، Celeste به دلیل طراحی منحصر به فرد و نمایش صحیح یک شخصیت جالب توجه منتقدان و بازیکنان را به خود جلب کرد و همین امر منجر به کسب جایزه بهترین بازی مستقل در سال 2018 شد.این بازی دارای رقبای بزرگی مانند Into the Breach و بازگشت اوبرا دین، و سلست موفق شد در رقابتی نزدیک این جایزه را از آن خود کند. سخنرانی توسعه دهندگان پس از مراسم اهدای جایزه یکی از به یاد ماندنی ترین لحظات در ذهن همه است.

جوایز بازی Celeste

سرنوشت بازی ها جوایز سلست

یکی از یوتیوب‌برها به نام PrestigeIsKey به دنبال خرید نسخه‌ای از جوایز بازی در eBay بود که یک جایزه بزرگ است. او متوجه می شود که این تروفی به قیمت 500 دلار به فروش می رسد و او آن را به صورت ناشناس منتشر کرد. او در نهایت جام را خریداری می کند و پس از بازی روی جعبه و بررسی محصول; او متوجه می شود که این جایزه اصلی است که متعلق به توسعه دهندگان Celeste است و تصمیم می گیرد آن را به استودیو بازگرداند.

این YouTuber با استودیوی بازی‌های Extremely OK تماس می‌گیرد و می‌داند که جایزه اصلی هرگز برای آنها ارسال نشده است و ممکن است جایزه به اشتباه برای شخص دیگری ارسال شده باشد. خوشبختانه داستان پایان خوشی دارد و تروفی به سازنده بازگردانده شده است. استودیو هزینه خرید را پرداخت کرد و همچنین چندین نسخه امضا شده از Celeste را برای تشکر از زحمات مرد ارائه کرد.

جوایز پس از خروج سازنده از صحنه در مراسم اهدا خواهد شد تا بعداً در یک زمینه ویژه برای آنها منتشر شود. یکی از نکات قابل توجه در صحبت های سازنده Game Awards 2018 اشاره به موضوع اصلی Celeste بود. این بازی به گونه ای طراحی شده است که افراد مبتلا به مشکلات روحی پس از تجربه بازی احساس بهتری داشته باشند و سازنده به این افراد گفته است که اگر بعد از بازی احساس بهتری پیدا کنید؛ شما مخاطب واقعی این بازی هستید. خوشبختانه جام از دست رفته به دست سازنده رسیده و می توانند به تجربه ای که خلق کرده اند افتخار کنند.

منبع: PCGAMESN