منو سایت

جزیره میمون 2 31 سال بعد دنباله‌ای پیدا می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزیره میمون 2 31 سال بعد دنباله‌ای پیدا می‌کند

جزیره میمون 2 31 سال بعد دنباله‌ای پیدا می‌کند

امسال دنباله فیلم Secret of Monkey Island و Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge است. 31 سال پس از عرضه LeChuck’s Revenge در سال 1991، بازگشت به جزیره میمون ها می آید و کارگردان ران گیلبرت برای بازی مورد انتظار بازگشت.

این چیزی است که گیلبرت در توییتر گفت که او در دو سال گذشته مخفیانه در Return to Monkey Island کار کرده بود. به جز گیلبرت، کهنه سرباز جزیره میمون ها دیو گراسمن روی بازی کار می کند؛ آنها Return of the Monkey Island را با هم طراحی و نوشتند. تریلر این اعلامیه همچنین تایید می کند که Guybrush Threepwood در بازی حضور خواهد داشت و Dominic Armato برای صداپیشگی آن بازخواهد گشت.

استودیوی بازی گیلبرت، وحشتناک Toybox، در حال توسعه Return to Monkey Island با مشارکت Lucasfilm Games و Devolver Digital است. این بازی برای عرضه در سال 2022 برنامه ریزی شده است، اما هنوز اطلاعاتی در مورد تاریخ یا پلتفرم خاصی وجود ندارد.

سری جزیره میمون ها در 31 سال گذشته به طور کامل از بین نرفته است، زیرا Telltale مجموعه داستان های خود را از جزیره میمون ها در سال 2009 منتشر کرد.

در سال 2013، گیلبرت توضیح داد که سومین بازی فرضی در جزیره میمون ها چگونه ممکن است به نظر برسد، به قدری واضح که او برای مدت طولانی به امکان ورود دیگری فکر می کرد. اگر در این سری تازه کار هستید، Monkey Island 2 در حال حاضر برای اعضای Prime در این ماه رایگان است.

Lucasfilm Games اخیرا بازی های چپ و راست را معرفی کرد. این شرکت همچنین با MachineGames بر روی یک بازی ایندیانا جونز، Ubisoft بر روی یک بازی Open World Star Wars و Quantic Dream بر روی عنوانی مبتنی بر تاریخ جنگ ستارگان به نام Eclipse کار می کند. Lucasfilm Games همچنین با Aspyr Media برای بازسازی Knights of the Old Republic همکاری کرده است و اخیراً قرارداد خود را با Respawn تمدید کرده است تا Star Wars Jedi: Fallen Order، یک بازی استراتژیک جدید و یک FPS جدید در جهان Star Wars را ادامه دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.