منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • جزئیات Call of Duty: Warzone 2 از جمله سیستم بازجویی مشابه Rainbow Six فاش شد.

جزئیات Call of Duty: Warzone 2 از جمله سیستم بازجویی مشابه Rainbow Six فاش شد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات Call of Duty: Warzone 2 از جمله سیستم بازجویی مشابه Rainbow Six فاش شد.

جزئیات Call of Duty: Warzone 2 از جمله سیستم بازجویی مشابه Rainbow Six فاش شد.

جزئیات جدیدی در مورد Call of Duty: Warzone 2 منتشر شده است، از جمله اینکه چگونه این بازی می تواند ویژگی محبوب Rainbow Six Siege را به خود اختصاص دهد.

تام هندرسون به Exputer گفت که Warzone 2 یا همانطور که بازی نامیده می شود، دارای ویژگی «بازجویی» خواهد بود. بر اساس این گزارش، بازیکنان می‌توانند مانند نحوه عملکرد آن در Siege، از دشمنان سرنگون شده بازجویی کنند تا مکان هم تیمی‌های خود را فاش کنند. در این گزارش آمده است که انیمیشن حدود 6 ثانیه طول می کشد، بنابراین بازیکنان برای مدتی آسیب پذیر به نظر می رسند، اما نتیجه مصاحبه های موفق ظاهراً قابل توجه است.

در حال پخش: مبارزه با کینگ کنگ و گودزیلا در Warzone – گیم پلی

در این گزارش همچنین اشاره شده است که جلیقه‌های زرهی در Warzone 2 و از 1 تا 3 خواهد بود. هر سطح به بازیکنان اجازه می دهد تا صفحات زرهی بیشتری را که در جلیقه قرار می گیرند مجهز کنند. همانطور که در Warzone موجود کار می کند، صفحات ممکن است بشکنند، اما جلیقه ها این کار را نمی کنند.

Warzone 2 همچنین ممکن است دارای یک سیستم کیف شبیه به Escape from Tarkov باشد. بر اساس این گزارش، کیسه ها ممکن است حاوی مهمات، سری های مرگبار و سلاح باشند و سطوح بالاتر کیسه ها فضای ذخیره سازی بیشتری را فراهم می کنند.

این گزارش می گوید که Warzone 2 دارای “Pro Perks” خواهد بود که نسخه های بهبود یافته از مزایای استاندارد است. در این گزارش آمده است که این مزایای حرفه ای را می توان با غارت مکان های جدید به نام Strongholds به دست آورد. قلعه ها مکان هایی بر روی نقشه Warzone 2 هستند که توسط سربازان هوش مصنوعی محافظت می شوند و حاوی اهدافی هستند که بازیکنان می توانند به عنوان بخشی از یک سیستم متا بازی به آنها برسند.

در این گزارش آمده است که تمام اطلاعات ذکر شده در اینجا ناقص است و ممکن است تغییر کند.

انتظار می‌رود که Warzone 2 در سال 2023 و پس از انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 در سال جاری منتشر شود. در حالی که اکتیویژن Warzone و Modern Warfare 2 بعدی را معرفی کرد، ناشر هنوز هر دو عنوان را به طور کامل معرفی نکرده است. برای اطلاع از جدیدترین ها، دوباره با GameSpot بررسی کنید.

در مورد وضعیت فعلی Call of Duty، بیضه های کینگ کونگ یک راه عالی برای دریافت XP در Warzone هستند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.