منو سایت

جزئیات گیم پلی و مبارزات بازی Like a Dragon: Ishin منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات گیم پلی و مبارزات بازی Like a Dragon: Ishin منتشر شد

در جریان قسمت جدید رویداد State of Play که اخیرا برگزار شد، استودیو Ryu Ga Gotoku عنوان بزرگ بعدی از سری بازی های Yakuza را با عنوان Like a Dragon: Ishin رونمایی کرد و همراه با تریلر آن به جزئیات گیم پلی بازی پرداخت. این بازی مانند سایر نسخه ها در ژانر نقش آفرینی بوده و در واقع بازسازی بازی Ryu Ga Gotoku: Ishin در سال 2014 می باشد که برای اولین بار به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 منتشر شد. سگا ناشر بازی تایید کرد که Like a Dragon: Ishin در اوایل سال 2023 برای کنسول ها و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

داستان بازی Like a Dragon: Ishin، محوریت قهرمان جوان ساکاموتو ریوما، در دوره 1853-1867 این اتفاق می افتد که پس از درگیر شدن با یکی از طایفه های بلندپایه تصمیم به کشتن او می گیرند. او پس از نجات خود، سعی می کند نام خود را پاک کند و امضا کند و با متحدان متحد شود تا نظام طبقاتی را که در سال های اخیر بر جامعه مسلط شده است، نابود کند. بنابراین، عصر سامورایی ها به پایان می رسد و آینده ژاپن برای همیشه تغییر می کند. در عین حال در این نسخه از سری بازی های Yakuza با دسیسه های سیاسی، علایق شخصی و واکنش های شدید مواجه خواهید شد.

گیم پلی Like a Dragon: Ishin

گیم پلی Like a Dragon: Ishin

در Like a Dragon: Ishin، سبک ها و سلاح های مختلفی از جمله شمشیر و تفنگ وجود دارد تا برای غلبه بر حریفان خود مبارزه کنید. سلاح های موجود در بازی به روش های مختلفی قابل ارتقا هستند و همچنین شاهد بازگشت چهره های آشنا در این نسخه هستیم که می توانید بر اساس شخصیت های دیگر عناوین یاکوزا از توانایی های متفاوتی استفاده کنید.

همچنین سازندگان ویژگی های جدید دیگری را به این نسخه اضافه کرده اند تا بتواند انتظارات طرفداران سری را برآورده کند. در بازی امکان تجربه یک سری مینی گیم های جذاب و داستان های فرعی وجود خواهد داشت. در کنار سفارشی سازی های مختلف بازی، فعالیت های منحصر به فردی مرتبط با دوران باکوماستو را می توان انتظار داشت، مانند خرد کردن سبزیجات، ماهیگیری، ایجاد رستوران، رقص های سنتی و بسیاری موارد دیگر.

جزئیات گیم پلی و مبارزات بازی Like a Dragon: Ishin منتشر شد

Like a Dragon: Ishin Launch Trailer

بازی جانبی سری Yakuza با Unreal Engine 4 هم اکنون از استودیو است ریو گا گوتوکو در حال توسعه است و سیستم نبرد و بافت های گرافیکی در این نسخه بسیار بهبود یافته است. این بازی در تاریخ 21 فوریه 2023 (3 اسفند 1401) در سراسر جهان برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری X/S، ایکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt