منو سایت

جزئیات گیم پلی بازسازی System Shock فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات گیم پلی بازسازی System Shock فاش شد

رویداد Future Games Show به عنوان بخشی از کنفرانس‌های Gamescom 2022 با تریلر گیم‌پلی بازسازی سیستم شوک به عنوان توسعه دهنده استودیو Nightdive جزئیات جدیدی از روند بازی و پیشرفت آنها در روند بازسازی را به نمایش گذاشت که توجه طرفداران سری Shock System را به خود جلب کرد.

بازسازی System Shock بر اساس بازی افسانه ای تیراندازی اول شخص از سال 1994 ساخته شده است و تریلر گیم پلی جدید نشان می دهد که سازندگان در بازسازی آن به خوبی کار کرده اند. تریلر جدید با نگاهی اولیه به Shock System شروع شد و سپس شاهد بودیم که هوش مصنوعی معروف سریال Shodan نفرت خود را از انسان ها به دلیل استفاده از رایانه برای سرگرمی نشان می داد. گیم پلی بازی نسبت به نسخه اصلی تغییرات زیادی داشته و به گفته سازنده شاهد احیای این سری هستیم.

ادامه تریلر بازسازی System Shock ما را به ایستگاه سیتادل می برد و می توانیم حال و هوای این ایستگاه معروف را با گرافیکی جدید ببینیم. شودان سپس انگیزه شیطانی و شیطانی خود را آشکار می کند و وقایع داستان آغاز می شود. ایستگاه فضایی بهتر از همیشه به نظر می رسد و البته خطرات به ما یادآوری می کنند که اینجا جایی برای سرگرمی نیست و با مرگ روبرو خواهیم شد. به خصوص زمانی که سربازان سایبورگ Shodan ظاهر می شوند و نبرد با آنها به شکلی هیجان انگیز آغاز می شود.

گیم پلی بازسازی سیستم شوک

بازسازی سیستم شوک

بازسازی Shock System بر اساس فضا و گرافیک نسخه اصلی ساخته شده و به بازی اصلی وفادار است. اما او از تغییر و بهبود محیط ابایی ندارد. پیشرفت های زیادی از نظر گرافیکی دیده می شود و نورپردازی با استانداردهای جدید به روز شده است. فعالیت های جانبی نیز بخش مهمی از گیم پلی بازسازی سیستم شوک هستند. طرفداران این مجموعه مدت ها منتظر انتشار این پروژه بودند و استودیو باز هم از اعلام تاریخ انتشار خودداری کرد.

بازسازی System Shock به عنوان یک کمپین Kickstarter در سال 2016 آغاز شد و توسط طرفداران تامین مالی شد. دموی بازی از طریق استیم منتشر شده است و می توانید با مراجعه به این فروشگاه کیفیت بازی را بررسی کنید. لازم به ذکر است که در سال 2021 استودیو همکاری خود را با Prime Matter اعلام کرد و در نتیجه یک ناشر مستقل پیدا کرد. آوردن ناشر برای پوشش کامل هزینه بازی ضروری بود. تاریخ دقیق انتشار نسخه بازسازی شده System Shock در حال حاضر مشخص نیست. اما می دانیم که نسخه های پلی استیشن و ایکس باکس نیز در حال توسعه هستند و کاربران کنسول می توانند برای اولین بار این بازی را روی رایانه شخصی تجربه کنند.

جزئیات گیم پلی بازسازی System Shock فاش شد

تریلر جدید گیم پلی نسخه بازسازی شده System Shock منتشر شد

نظر شما در مورد تریلر System Shock چیست؟ آیا بازی همان چیزی است که انتظار داشتید؟

منبع: GamesRadar