منو سایت

جزئیات گیم پلی اسکیت و موتور گرافیکی آن فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات گیم پلی اسکیت و موتور گرافیکی آن فاش شد

طبق آخرین اخبار بازی، اگرچه بازی جدید سری اسکیت در مراحل اولیه ساخت قرار دارد، اما جزئیات گیم پلی بازی اسکیت و نام موتور گرافیکی آن فاش شده است.

پس از حدود 12 سال، الکترونیک آرتز رسما ساخت اثری جدید از سری اسکیت را اعلام کرد. اما این شرکت اعلام کرده که هنوز زمان زیادی تا پروسه تولید اثر مذکور باقی مانده و در آینده نزدیک در اختیار علاقه مندان قرار نخواهد گرفت. با این حال، استودیو EA و Full Circle اخیراً از بازیکنان دعوت کرده اند تا بازی اسکیت را آزمایش کرده و قسمت های مختلف آن را امتحان کنند. از این طریق تعدادی از ویژگی ها و جنبه های مختلف گیم پلی فوق الذکر در قالب وب سایت Reddit منتشر شد.

نقشه اسکیت که به شهر سرگرمی معروف است، ترکیبی از مناطق جدید و بخش های آشنا و قدیمی دارد. از جمله زمینه های معروف این کار می توان به Community Center متعلق به اولین بازی از سری اسکیت اشاره کرد. همچنین یکی از قسمت های جدید بازی اسکیت Space Store است که ظاهرا نمونه کوچکی از سیاره زحل دارد. در همان زمان، شهر سرگرم کننده شامل ایستگاه های اتوبوس متعددی است که به لطف آنها می توانید به سرعت در نقشه و شرایط سفر سریع حرکت کنید.

در مورد کنترل ها، بازی اسکیت دارای سه حالت از پیش تعیین شده به نام های کلاسیک، ساده و با تجربه است. همانطور که از نام این سه حالت پیداست، می توانید بر اساس سطح مهارت و علاقه خود به یک تجربه چالش برانگیز، کنترل های مورد نظر خود را انتخاب کنید. علاوه بر این، کنترل های ویژه ای برای نسخه PC در نظر گرفته شده است که کاربران این پلتفرم می توانند از آن بهره ببرند. برای اولین بار در سری اسکیت، بازیکنان می توانند با استفاده از چوب های آنالوگ به جلو حرکت کنند. اگرچه این گزینه را می توان خاموش کرد و نمی توانید از آن استفاده کنید. همچنین دو حالت بالا و پایین برای دوربین در نظر گرفته شده است که می توانید با فشار دادن چوب سمت راست بین آن ها جابه جا شوید.

فیزیک Ragdoll دوباره در گیم پلی اسکیت استفاده خواهد شد و گفته می شود که اغراق آمیزتر از Skate 3 است. در ضمن، respawning یک انیمیشن کامل و مناسب دارد که می توانید شخصیت خود را در حالت ایستاده ببینید. وقتی از اسکیت بورد استفاده نمی کنید، می توانید روی زمین غلت بزنید و بلغزید. با توجه به اطلاعات لو رفته از تست های بازی اسکیت، مشخص شد که هیچ برخوردی بین بازیکنانی که در همان سرور هستند وجود ندارد.

الکترونیک آرتز تایید کرده است که محتوای تولید شده توسط بازیکنان نقش اصلی را در اسکیت بازی خواهد کرد. بر اساس اطلاعات فاش شده توسط آزمایش‌کنندگان، بازیکنان می‌توانند سکوی بازی خود را ایجاد و گسترش دهند. علاوه بر این، مواد و نقشه های مختلف برای آیتم هایی که می توان روی پیست بازی استفاده کرد، نقش مهمی در بازی اسکیت خواهند داشت. این اثر دارای قسمت ویرایش ویدیو نیز می باشد و در قالب آن می توانید قاب ها و استیکرهای مختلف را خریداری و استفاده کنید. بازیکنان می توانند فیلم ها و عکس های خود را به اشتراک بگذارند. محتوایی که بین بازیکنان بسیار محبوب است در بیلبوردهای اسکیت بورد درون بازی نمایش داده می شود.

بازی اسکیت

حدود 12 سال از انتشار آخرین بازی اسکیت می گذرد

جای تعجب نیست که در Skate گزینه‌های شخصی‌سازی احساسات و شخصیت‌ها وجود دارد. بدیهی است که این قسمت ها مربوط به سیستم پیشرفت هستند و با صعود به سطح 100 به آیتم های بیشتری دسترسی خواهید داشت. اسکیت سواری، ساخت وسایل و اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها شخصیت شما را بهبود می بخشد. با تکمیل چالش ها، تکمیل اهداف و یافتن کلکسیون، ارز درون بازی به دست خواهید آورد که می توان از آن برای خرید مواد، وسایل تزئینی و موارد دیگر استفاده کرد.

لازم به ذکر است که آیتم های فاش شده مربوط به نسخه اولیه بازی اسکیت می باشد و با توجه به اینکه کار مذکور همچنان در دست ساخت است، ممکن است برخی از موارد حذف شده و در محصول نهایی وجود نداشته باشد. علاوه بر بخش‌های مختلف گیم‌پلی، در قالب تست‌هایی برای بازی‌های اسکیت، مشخص شد که سازندگان در ساخت این اثر از موتور فراست‌بایت استفاده کرده‌اند.

اگرچه فراست بایت به عنوان موتور داخلی الکترونیک آرتز شناخته می شود، اما به مرور زمان استودیوهای بیشتری این موتور دردسرساز را کنار گذاشته و به موتورهای دیگر روی آورده اند. از جمله این آثار می توان به بازی های جدید مجموعه Mass Effect و Star Wars اشاره کرد.

به هر حال، اطلاعات لو رفته در مورد بازی اسکیت، انتشار احتمالی آن را همزمان با جشن هالووین که مصادف با 31 اکتبر (9 آبان) است، اعلام کرد. این به این دلیل است که بازی اسکیت دارای تعداد زیادی برچسب و تزئینات مربوط به هالووین است. در حال حاضر مشخص نیست که آیا اطلاعات فاش شده مربوط به هالووین امسال است یا تعطیلات سال آینده. با توجه به وضعیت این کار، هالووین 2023 گزینه منطقی تری است. همچنین ممکن است استیکرها و تزیینات هیچ ارتباطی با تاریخ انتشار بازی اسکیت نداشته باشند و تنها بخشی از آن اثر باشند.

نظر شما در مورد موتور گرافیکی و جزئیات گیم پلی اسکیت چیست؟ آیا افشاگری ها باعث شد به بازی اسکیت توجه کنید؟ به نظر شما این محصول EA چقدر موفق خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt