منو سایت

جزئیات نسخه های مختلف پروتکل Calisto فاش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات نسخه های مختلف پروتکل Calisto فاش شده است

بازی ترسناک The Callisto Protocol ساخته های جدید سازندگان Dead Space در چندین نسخه مختلف عرضه می شود که هر کدام دارای ویژگی های متفاوتی مانند فصل بعد هستند و گران ترین نسخه 90 دلار قیمت دارد. طبق جدیدترین اخبار بازی و ویدئویی از بازی، بازی Callisto Protocol دارای فضایی غم انگیز و وحشتناک است که دقیقا همان فضایی است که مخاطبان این بازی به دنبال آن هستند. اگرچه این بازی اواخر امسال منتشر خواهد شد. اطلاعات جدیدی از نسخه های مختلف بازی در دسترس است.

به گزارش پارسی گیم، The Callisto Protocol باید یک بازی میان نسلی باشد و برای کنسول های نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد. این در تضاد با اخبار اولیه ای است که در حین ارائه منتشر شد و بسیاری انتظار داشتند که قیمت بازی برای هر دو نسل یکسان باشد. حالا اگر کسی بخواهد نسخه PS5 پروتکل Callisto را بخرد. او باید 70 دلار بپردازد. این بازی برای پلی استیشن 4 60 دلار قیمت دارد. اما اگر این نسخه را خریداری کنید، برای نسل نهم ارتقای گرافیکی دریافت نخواهید کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده در فروشگاه پلی استیشن؛ بازی Callisto Protocol دارای چهار نسخه مختلف است. نسخه اول با نام Day One Edition شامل بازی اصلی با دو مجموعه از عناصر تزئینی است. این نسخه 70 دلار قیمت دارد و برای هر دو کنسول PS4 و PS5 فعال است. با خرید این نسخه می توانید روی هر دو کنسول بازی کنید. نسخه دیجیتال به قیمت 90 دلار لوکس. علاوه بر ویژگی های نسخه قبلی، سیزن پس را نیز به همراه دارد.

جزئیات نسخه های مختلف پروتکل Calisto فاش شده است

تریلر گیم پلی ترسناک Callisto Protocol منتشر شد

نسخه های پروتکل Callisto

همین دو نسخه برای پلی استیشن 4 در دسترس هستند و تنها ده دلار قیمت دارند. در واقع شخصی که نسخه Deluxe را برای PS4 خریداری می کند. همه موارد را دریافت می کند و به فصل پست دسترسی خواهد داشت. اما نمی تواند بازی PS5 را با گرافیک بهتر شروع کند. تقسیم دو نسخه و دریافت پول بیشتر برای بازی مورد انتقاد کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. عناصر تزئینی احتمالا در اختیار بازیکنان قرار می گیرد. به ندرت پیش می آید که یک بازی داستانی پس از فصل داشته باشد و از آنجایی که توسط Krafton منتشر شده است. به نظر می رسد استراتژی های پابجی در این بازی پیاده سازی شده است. در حال حاضر خبری از ارتقا به نسخه نسل نهم نیست و مشخص نیست که آیا با پرداخت مابه التفاوت قادر به دریافت نسخه جدید خواهیم بود یا خیر. اطلاعات بیشتر در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

Callisto Protocol در تاریخ 2 دسامبر (11 دسامبر) برای پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. گیم پلی بازی Callisto Protocol به طور کامل در رویداد Summer Game Fast فاش خواهد شد.

منبع: GamingBolt