منو سایت

جزئیات فصل اول Apex Legends Mobile اعلام شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات فصل اول Apex Legends Mobile اعلام شد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Respawn جزئیاتی از فصل اول Apex Legends Mobile منتشر کرده است که در آن به قهرمان جدید بازی به نام Fade و تغییرات ایجاد شده در بازی و فروشگاه اشاره شده است.

جزئیات فصل اول Apex Legends Mobile توانایی های شخصیت فد، قهرمان جدید این اثر را نشان می دهد. منفعل بودن قهرمان قدرت، معروف به Slipstream، سرعت او را در پایان اسلاید افزایش داده است. فلش بک نام قدرت تاکتیکی قهرمان قدرت است که به شما اجازه می دهد به مکان قبلی بازگردید. توانایی نهایی قهرمان قدرت که Phase Chamber نام دارد، یک انفجار ایجاد می کند و باعث می شود که تمام شخصیت های اطراف او به طور موقت قادر به آسیب دیدن و دریافت هیچ آسیبی نباشند.

علاوه بر این، با توجه به انتشار جزئیاتی از فصل اول Apex Legends Mobile، ویژگی های Battle بعد از این فصل نیز معرفی شد. مشخص شد که فید هیرو پس از رایگان در سطح 25 نبرد در دسترس خواهد بود. اقلام موجود در فروشگاه بازی های موبایل Apex Legends متفاوت از بازی Apex Legends دسته بندی و چیده شده اند. در Apex Legends Mobile، آیتم ها از D تا S رتبه بندی می شوند که با طبقه بندی کلاسیک Battle Royale متفاوت است.

فصل اول Apex Legends Mobile حالتی به نام Advance Training Level دارد. در این حالت می توانید توانایی شخصیت ها را محک بزنید و از تکنیک ها و سلاح های مختلف استفاده کنید. با این حالت می توانید توانایی های خود را افزایش دهید و با انجام چالش ها، ماموریت ها و اهداف مختلف، جوایز مختلفی دریافت کنید.

Apex Legends Mobile Apex Legends Mobile

Fade قهرمان انحصاری Apex Legends Mobile است

فصل اول Apex Legends Mobile کارت جدیدی به نام Overflow در حالت Arena خواهد داشت. ویژگی جدید Apex Legends Mobile، Team Fill، تضمین می‌کند که وقتی یکی از هم تیمی‌هایتان می‌رود، تجربه شما مشکلی ایجاد نمی‌کند. در این صورت بازیکن حذف شده با شخص دیگری جایگزین می شود. برای اطلاعات کامل در مورد فصل اول Apex Legends Mobile، لطفاً از صفحه مربوطه در وب سایت EA دیدن کنید.

همانطور که از نام آن پیداست، Apex Legends Mobile نسخه موبایلی یکی از محبوب ترین بازی های Battle Royale در حال حاضر در جهان است. بازی Apex Legends Mobile مستقل از نسخه های PC و کنسولی این اثر است. این بازی تمامی شخصیت های نسخه اصلی Apex Legends را شامل نمی شود و از نمایش شخصیت های انحصاری آن استفاده می کند. Apex Legends Mobile حالت های خاصی مانند Team Death Match نیز دارد که در نسخه استاندارد Apex Legends وجود ندارد.

نظر شما در مورد ویژگی های فصل اول Apex Legends Mobile چیست؟ آیا این اثر را تجربه کرده اید؟ آیا فکر می کنید Ipex Mobile Legends در رقابت با سایر آثار روی پلتفرم های موبایل Battle Royale موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot