منو سایت

جزئیات شخصیت اصلی و داستان بازی ترسناک Abandoned فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات شخصیت اصلی و داستان بازی ترسناک Abandoned فاش شد

Blue Box Games ماه پر استرسی را پشت سر گذاشت و بارها توسط کاربران توییتر متهم شده است. کارگردان بازی رها شده است او در یک مصاحبه طولانی داستان و شخصیت های بازی را فاش کرد و اطلاعاتی از آن منتشر کرد. این بازی ترسناک را خیلی ها اثر جدید هیدئو کوجیما می دانستند و حتی اتهامات زیادی هم به سازنده وارد شد که چنین شخصی وجود ندارد و این ترفند جدید کوجیما است.

به گزارش پارسی گیم، بازی Abandoned پس از معرفی فراز و نشیب هایی خواهد داشت. افراد زیادی در ابتدا جذب این اثر شدند و معتقد بودند که بین این بازی و سایلنت هیل و کوجیما ارتباط وجود دارد. تئوری های مختلفی ارائه شد که همگی توسط کارگردان بازی رد شدند. استودیو Blue Box مدتی قبل از انتشار دموی Abandoned برای پلی استیشن 5 خبر داد و این خبر شایعاتی را در مورد این بازی به راه انداخت. حسن حرمان کارگردان این نمایش اخیرا از داستان و شخصیت های این نمایش رونمایی کرده است.

تاریخچه بازی رها شد

جزئیات رها شده از داستان

حسن هارامان در مصاحبه ای با پادکست نمادهای مقدس، شخصیت اصلی داستان، جیسون لنگفیلد را شرح می دهد. به گفته او، جیسون در فضایی ترسناک و دور افتاده است و باید با یک فرقه خطرناک و رهبر آن مبارزه کند. به نظر می رسد که این فرقه توسط برادر سابق او اداره می شود و باید به مقر این فرقه خطرناک سفر کند. کارگردان داستان Abandoned را گفته است که جیسون به دنیای بازیگری سفر خواهد کرد و همراهانش او را همراهی می کنند. اما در نهایت با این فرقه به خصوص برادرش برخورد خواهد کرد.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. طرح کلی باید هنگام انتشار بازی در دسترس باشد و در حال حاضر فقط ساختار آن تعریف شده باشد. Abandoned آنطور که انتظار می رود ترسناک به نظر نمی رسد و شبیه یک بازی اکشن ماجراجویی است. سازنده مدتی پیش در این مورد به بازیکنان هشدار داده بود.

حسن هارامان در ادامه مصاحبه خود از کونامی دیدن کرد و آن را هیجان انگیز خواند. او گفت که از شایعات سایلنت هیل آگاه است. اما او آنها را تکذیب کرد و این استودیو برای هیدئو کوجیما نیست. کوجیما همین کار را چند سال پیش انجام داد و از Metal Gear Solid 5 رونمایی کرد. استودیو Blue Box قرار است اواخر سال جاری نسخه آزمایشی یا دمو از این بازی را منتشر کند و این نسخه برای جمع آوری پول برای تکمیل بازی به فروش خواهد رسید. بازی

منبع: GameRant