منو سایت

جزئیات سطح دشواری God of War Ragnarok اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات سطح دشواری God of War Ragnarok اعلام شده است

تنها چند روز تا انتشار بازی God of War: Ragnarok باقی مانده و اطلاعات جالبی از این عنوان محبوب توسط استودیو سانتا مونیکا منتشر شده است که از وجود پنج درجه سختی مختلف در این بازی خبر می دهد.

با توجه به جدیدترین اخبار بازی منتشر شده توسط دنیای گیم، متوجه شدیم که سازندگان برای به چالش کشیدن هر چه بیشتر بازیکنان، سطوح سختی مختلفی را در بازی قرار داده اند و استودیو سانتا مونیکا تایید کرد که God of War Ragnarok 5 گزینه برای بازی خواهد داشت. سطح دشواری.. این اطلاعات توسط کارگردان بازی، اریک ویلیامز، در پرسش و پاسخ Discord اعلام شده است.

در بازی God of War 2018، چهار گزینه سطح دشواری به نام های Give Me a Story، Give Me a Balanced Experience، Give Me a Challenge و Give Me God of War وجود داشت. اکنون درجه سختی بازی God of War Ragnarok از جهاتی بهبود یافته و به صورت زیر در این عنوان قرار می گیرند:

  • به من تعادل بده
  • به من داستان بده
  • به من لطف کن
  • به من رحم نکن
  • خدای جنگ را به من بده

علاوه بر این، ویلیامز اضافه کرد که ما تغییرات و تغییرات زیادی را در سطح سختی نهایی بازی، Give Me God of War ایجاد کرده‌ایم، جایی که بازیکنان می‌توانند مهارت‌ها و توانایی‌های خود را به چالش بکشند.

سطح دشواری God of War: Ragnarok

وجود درجه های مختلف سختی در بازی God of War: Ragnarok

در ادامه پرسش و پاسخ، کارگردان اعلام کرد که بازیکنان می توانند بازی را با هر درجه سختی شروع کنند و در صورت نیاز به هر دلیلی آن را در بازی تغییر دهند و نیازی به شروع مجدد بازی نخواهد بود.

لازم به ذکر است که اگر درجه سختی Give Me God of War را انتخاب کنید و به هر دلیلی آن را در بازی تغییر دهید، نمی توانید تا آخر بازی به آن برگردید و تنها راه، شروع مجدد بازی است. . استودیو سانتامونیکا اعلام کرد که درجه سختی نهایی بازی به تدریج با دشمنان باهوش تر و حرفه ای تر افزایش می یابد و مانند بازی God of War 2018 از ابتدا برای بازیکنان سخت نخواهد بود. God of War: Ragnarok قرار است به صورت انحصاری برای این بازی منتشر شود. پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در 9 نوامبر 2022 (18 آبان 1401).

منبع: Playstation Lifestyle