منو سایت

جزئیات جدیدی از بازی جدید استودیو SIE London منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات جدیدی از بازی جدید استودیو SIE London منتشر شده است

به نظر می رسد که SIE London در حال توسعه یک سرویس زنده برای کنسول پلی استیشن 5 است، این بازی که در دنیایی فانتزی اتفاق می افتد و کاملا متفاوت از آثار قبلی این استودیو است، جاه طلبانه ترین پروژه آنها به حساب می آید. اکنون جزئیات رسمی بیشتری از این پروژه منتشر شده است.

SIE London همیشه در استفاده از لوازم جانبی سخت افزاری پلی استیشن بهترین بوده است. از زمان عرضه پلی استیشن 2 با بازی هایی مانند EyeToy و SingStar تا دوران پلی استیشن 4 با بازی هایی مانند PlayStation VR Worlds و Blood and Truth، سخت افزار VR تجربیات بی نظیری را ارائه کرده است که در قلب فلسفه طراحی آن قرار دارد. استودیو در لندن بود. در همین حال، این استودیو تایید کرده است که بازی بعدی آنها برای پلی استیشن 5 یک بازی VR نیست، بلکه یک بازی اکشن چند نفره خواهد بود که در دنیایی فانتزی جریان دارد و در حال حاضر به دلیل داشتن نام رسمی در حال بررسی است. این کار انجام نشده است، در حال گذراندن مرحله اولیه ساخت است.

تارا ساندرز، رئیس استودیو SIE لندن، در مورد تاریخچه تیم و آنچه آنها برای محصول بعدی خود در نظر گرفته اند صحبت می کند:با نگاهی به تغییرات صنعت بازی های ویدیویی، فناوری های مختلف را تحلیل کردیم و به مفاهیم و تجربیات جدیدی رسیدیم. تیم ما در واقع می تواند در هر زمینه ای با توانایی های خود کار کند. در حالی که ما روی بازی‌ای کار نمی‌کنیم که از تمام تجهیزات جانبی مختلف استفاده کند، این جاه‌طلبانه‌ترین بازی ما است که از نوآوری‌های جدید برای آوردن آن به یک بازی مبارزه‌ای آنلاین بهره می‌برد.»

SIE London Studio PlayStation 5

بازی جدید استودیو لندن با موتور سوهو ساخته شده است

استوارت وایت، یکی دیگر از مدیران استودیو لندن، درباره فضای فانتزی بازی می گوید: «تم اصلی ما آوردن عناصر فانتزی و جادویی به دنیای آشناست. همچنین موتور گرافیکی Soho Engine نیز در دستور کار ما قرار دارد. موتوری است که از همان ابتدا از آن برای این نسل از ابزارهای سخت افزاری و ساخت بازی استفاده کرده ایم و به گونه ای طراحی شده است که از کنسول پلی استیشن 5 نهایت استفاده را ببرد.لازم به ذکر است که برخی از ابزارهایی که استفاده می کنیم به دنیای واقعیت مجازی و واقعیت مجازی بستگی دارد. فناوری ای که در Blood & Truth در پلی استیشن 4 داشتیم و در نهایت باید از موتورهای بسیار کارآمد برای ساخت بازی های واقعیت مجازی استفاده کرد. »

با این حال هنوز مشخص نیست که بازی دقیقا چه زمانی عرضه می شود، اما با توجه به اینکه هنوز نام رسمی ندارد، می توان حدس زد که مدتی طول می کشد تا این اتفاق بیفتد. با این حال، بسیاری از طرفداران مشتاقانه منتظر رونمایی از این بازی آنلاین از استودیوی SIE London هستند که به محض انتشار جزئیات بیشتر، آن را با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: Gamingbolt