منو سایت

جزئیات توانایی های Junker Queen بازی Overwatch 2 قبل از بتای آتی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات توانایی های Junker Queen بازی Overwatch 2 قبل از بتای آتی

جزئیات توانایی های Junker Queen بازی Overwatch 2 قبل از بتای آتی

Junker Queen جدیدترین قهرمان بازی Overwatch 2 است و بلیزارد سرانجام قبل از اولین بازی در نسخه دوم بتا، جزئیات بیشتری در مورد توانایی های او به طرفداران ارائه کرد.

تانک در خط مقدم، Junker Queen به دنبال این است که شخصاً نزدیک شود و با تبر جنگی و تفنگ حواس‌پرتی خود آسیب وارد کند. حملات Melee با تبر، و همچنین ضربات با توانایی Carnage یا توانایی نهایی Rampage، زخم هایی را به دشمنان وارد می کند. زخم‌ها نه تنها به دشمنان در طول زمان آسیب می‌رسانند، بلکه ملکه Junker را نیز به لطف توانایی منفعل آدرنالین راش بهبود می‌بخشند.

در حال پخش: Overwatch 2: 7 همه چیز تغییر می کند

تبر او را می توان برای وارد آوردن آسیب از راه دور پرتاب کرد و به روش واقعی God of War، با لمس یک دکمه می توان آن را احضار کرد. توانایی فریاد فرماندهی Junker Queen هم سلامت او و هم متحدان نزدیک را افزایش می دهد و در عین حال سرعت او را 30 درصد افزایش می دهد. در مورد پایان آن، Rampage باعث می‌شود Junker Queen به سمت جلو بشتابد و به هر دشمن ضربه‌ای زخمی وارد کند و این مزیت را به همراه دارد که از بهبودی دشمنان آسیب‌دیده جلوگیری می‌کند.

پس از سال‌ها اذیت شدن توسط بلیزارد، با الهام از دیوانه مکس یونکر ملکه، اولین حضور رسمی خود را در تریلر سینمایی جدید Overwatch در جریان رویداد اخیر Overwatch 2 انجام داد.

Junker Queen می تواند در دور دوم بتا Overwatch 2 که از 28 ژوئن شروع می شود، بازی کند. برخلاف اولین دوره بتای بازی، نسخه بتای دوم Overwatch 2 بر روی کنسول ها قابل پخش خواهد بود. بازیکنان می‌توانند اقتباس‌هایی از شخصیت‌هایی مانند Orisa، Doomfist، Bastion و Sombra را روی چندین کارت جدید امتحان کنند، و همچنین شخصیت‌های جدیدی مانند Junker Queen و Sojourn را برای چرخش درآورند.

بلیزارد برنامه‌های بزرگی برای Overwatch 2 دارد، بخش PvP آن رایگان خواهد بود و جعبه‌های غارت را به نفع سیستم پیشرفت نبرد و امکان خرید مستقیم انواع لوازم آرایش دور می‌اندازد. Overwatch 2 در 4 اکتبر راه اندازی شد و بلیزارد قبلاً نقشه راه محتوایی را منتشر کرده است که جزئیات برنامه های خود را برای اضافه کردن یک قهرمان تانک اضافی، یک نقشه جدید و لوازم آرایشی جدید در دو ماه اول عرضه بازی منتشر کرده است.

انتشار Overwatch 2 در حالی انجام خواهد شد که اکتیویژن بلیزارد همچنان با چندین پرونده قضایی و تحقیقات در مورد فرهنگ ادعایی محل کار “فرات پسر” مبارزه می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.