منو سایت

جزئیات بازی Call of Duty Warzone 2 فاش شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بازی Call of Duty Warzone 2 فاش شده است

اکتیویژن قصد دارد در سال جاری دنباله ای از بازی معروف بتل رویال خود، Call of Duty Warzone را ارائه و منتشر کند. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، اطلاعات و جزئیاتی از Call of Duty Warzone 2 در اینترنت فاش شده است که از تصمیم سازندگان برای دنبال کردن حالت Blackout بازی Call of Duty: Black Ops 4 خبر می دهد.

کانال یوتیوب NeroCinema ویدئوی جدیدی منتشر کرده است که جزئیات بازی Call of Duty Wars 2 را فاش می کند. ادعاهای این کانال توسط تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف تایید شده است و تا حدودی با اطلاعات دریافتی از VGC از منابع خود مطابقت دارد. طبق ویدیوی NeroCinema، بزرگترین تغییر در Loadout Call of Duty Warzone 2 بسته هایی است که بازیکنان می توانند آن ها را خریداری کرده و به تجهیزات و سلاح های قدرتمند مجهز کنند.

کانال NeroCinema ادعا می کند که بارگذاری در Call of Duty Wars 2 سخت تر از همیشه خواهد بود. دلیل آن این است که در این بازی Loadout ها در POI های جدیدی به نام Stronghold قرار می گیرند. ویدئوی NeroCinema گفت: “چندین از آنها وجود خواهند داشت.” شما در یک ساختمان حفاری می کنید و بسته به نوع قلعه کارهای مختلفی انجام می دهید. گاهی اوقات باید یک بمب را خنثی کنید یا دشمنی را که توسط هوش مصنوعی کنترل می شود بکشید. هنگامی که این کار را انجام دهید، به محموله خود دسترسی خواهید داشت.

به گفته NeroCinema، Call of Duty Warzone 2 دارای برخی از ویژگی های اولین بتل رویال در سری Call of Duty خواهد بود، حالت خاموشی Call of Duty Black Ops 4. در Call of Duty Wars 2 به جای استفاده معمولی از Armor. ، شما باید یک کیف داشته باشید. همچنین سیستم موجودی نیز تغییر کرده و در نسخه جدید می توانید سلاح ها و تجهیزات زیادی را با خود حمل کنید.

همانطور که اولین بار در گزارش رسانه VGC سال گذشته ذکر شد، Call of Duty Warzone 2 به همراه جدیدترین بازی از سری Call of Duty یعنی Call of Duty: Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد. Call of Duty Wars 2 دارای یک نقشه جدید است. مکان های متفاوت از بازی های قبلی این سری. به گفته NeroCinema، یکی از این POI ها بر اساس کارت Highrise است.

Call of Duty Warzone 2 Call of Duty Warzone 2

Warzone 2 به همراه Modern Warfare 2 منتشر خواهد شد

در انتهای ویدیو در NeroCinema گفته شده است که Call of Duty Warzone 2 بخشی برای تمرینات تیراندازی خواهد داشت. با کمک این بخش می توانید سلاح های مختلف را امتحان کنید و به شرایط ایده آل خود برسید. اکتیویژن قبلا تایید کرده است که بازی جدید Call of Duty Warzone در دست ساخت است و اواخر امسال عرضه خواهد شد. VGC Media معتقد است که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 اوایل ماه آینده رسما عرضه خواهد شد.

پیش از این رسانه ها گزارش داده بودند که خط داستانی Call of Duty: Modern Warfare 2 حول محور مبارزه با کارتل های مواد مخدر کلمبیایی خواهد بود. به گفته منابع، کمپین تک نفره برای این کار جذاب‌تر از تاریخ Modern Warfare است و دارای نبردهای نزدیک، تصمیمات دشوار و لحظاتی است که یادآور بازی‌های قبلی Call of Duty است.

در خبرهای قبلی، همزمان با عرضه بازی Call of Duty Warfare 2، یک کارت جدید Call of Duty Warzone معرفی شده بود.در کنار Verdansk (بر اساس Call of Duty: Modern Warfare) و Caldera (بر اساس Call of Duty: Vanguard) نقشه ها، کارتی که همراه با بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 ارائه می شود، سومین کارت جدید Call of Duty به شمار می رود ورزون. بر اساس گزارش ها، این کارت جدید دارای POI هایی خواهد بود که از بازی های کلاسیک سری Call of Duty گرفته شده است.

نظر شما در مورد جزئیات بازی Call of Duty Warzone 2 چیست؟ آیا فکر می کنید این اثر مخاطبان و طرفداران Call of Duty Warsaw را جذب کند؟ آیا تجربه کار قبلی را با انتشار بازی Call of Duty Warzone 2 باقی می گذارید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle