منو سایت

جزئیات بازی جدید Tomb Raider فاش شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات بازی جدید Tomb Raider فاش شد

چندی پیش استودیو کریستال داینامیکس از ساخت بازی جدید Tomb Raider با موتور Unreal Engine 5 خبر داد. ماجراجویی لارا کرافت در بسیاری از بازی ها ادامه داشت و در نسل جدید نیز ادامه خواهد داشت. سازنده علاوه بر اعلام موتور بازی; جزئیات دیگری در مورد داستان جدید منتشر نشده است. اما این افشاگری جزئیات جالبی را در مورد Tomb Raider جدید فاش کرده است.

به گزارش پارسی گیم جزئیات بازی Tomb Raider جدید در پادکست نمادهای مقدس کالین موریارتی. موریارتی یک چهره شناخته شده در صنعت بازی است و اخبار مختلفی را در مورد بازی های جدید فاش کرده است. اما مثل همیشه باید بگوییم که این جزئیات توسط استودیو تایید نشده و نمی توان آن را واقعی دانست. به گفته وی، بازی جدید Tomb Raider با نام رمز Jawbreaker شناخته می شود و بخشی از داستان به این خبرچین داده شده است.

بازی جدید Tomb Raider بر روی وقایع زندگی لارا کرافت در اواسط سی سالگی تمرکز دارد و استودیو Crystal Dynamics به دنبال فرد جدیدی برای ایفای این نقش است. این نقش را کامیلا لودینگتون بازیگر انگلیسی در بازی های قبلی بازی می کرد. بازی لودینگتون به عنوان بازیگر و صداپیشه در ریبوت Tomb Raider مورد ستایش قرار گرفت. اما زمان او تمام شده است. استودیو می خواهد فرد جدیدی را به نام لارا معرفی کند و به نظر می رسد که شخصیت لارا کرافت نیز تغییر کرده است.

بازی جدید Tomb Raider

تغییر شکل لارا در Tomb Raider جدید

موریارتی ادامه می دهد که لارا هنوز در اوج آمادگی است و تغییر بازیگران به دلیل تفاوت با بازی های قبلی است. مشخص نیست که آیا داستان Tomb Raider جدید ربطی به سه گانه قبلی یا حتی بازی های قبلی دارد یا خیر و باید منتظر اخبار بیشتری باشیم. نکته دیگری که در ادامه گزارش به آن اشاره شده است؛ لارا کرافت تیمی از متخصصان را در کنار خود دارد و به تنهایی وارد ماجراجویی جدیدی نمی شود. بازی نیز در دنیای امروزی جریان دارد و ممکن است شاهد بازگشت برخی از شخصیت های قبلی باشیم.

اگر از گزارش منحرف شویم؛ می بینیم که تنها خبر رسمی عرضه بازی جدید است. در حال حاضر مشخص نیست که تولید این بازی چقدر پیش رفته است و به نظر می رسد زمان زیادی تا انتشار و حتی رونمایی رسمی باقی مانده است. با تایید نسخه جدید، بسیاری نیاز به تغییر شخصیت لارا کرافت و اینکه چرا لارا باید از مشکلات خانوادگی دور شود و به یک ماجراجویی مستقل برود، فکر کردند. نطر شما چی هست؟

منبع: GameRant