منو سایت

جزئیات آپدیت تابستانی Bloodhunt به صورت رایگان اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
جزئیات آپدیت تابستانی Bloodhunt به صورت رایگان اعلام شده است

جزئیات رسمی استودیو Sharkmob به‌روزرسانی تابستانی Bloodhunt اعلام کرد بازی Battle Royale Vampire The Masquerade: Bloodhun اکنون محتوای متفاوتی دریافت کرده است و زمان آن رسیده که با ویژگی های جدید بازی آشنا شوید، از جمله یک حالت رقابتی جدید که بازی را از حالت یک بعدی بتل رویال خارج می کند و یک حالت جدید. فرصتی برای تجربه قطعات جدید در دسترس بازیکنان.

طبق جدیدترین اخبار بازی، آپدیت جدید Bloodhunt در روز پنجشنبه 14 جولای منتشر می شود و بازیکنان می توانند ماجراجویی خود را آغاز کنند. این آپدیت شامل حالت Team Deathmatch می شود و شما می توانید بدون توجه به روند Battle Royale بازی را به صورت یک نبرد تیمی انجام دهید. در کنار حالت جدید، بازیکنان می توانند از نقشه، سلاح های جدید و البته رفع اشکالات استفاده کنند تا تجربه بهتری داشته باشند.

به‌روزرسانی تابستانی Bloodhunt

به‌روزرسانی تابستانی Bloodhunt

یکی از مهم ترین محتویات آپدیت Bloodhunt اضافه شدن حالت رقابتی 8v8 است. در این حالت بازیکنان می توانند جنگ بزرگی را علیه یکدیگر شروع کنند و با استفاده از سلاح های مختلف و ویژگی های خاص شخصیت ها تیم مقابل را از بین ببرند. این استودیو همچنین تصمیم گرفت از الگوی انتشار آپدیت فصلی پرهیز کند و سعی کند روند به روز رسانی بازی را سرعت بخشد. این تصمیم در پاسخ به انتقاد از سرعت کند اضافه کردن محتوای جدید اتخاذ شده است.

بازیکنان باید از این به بعد انتظار داشته باشند که به روز رسانی های کوچکتر و مکررتری را دریافت کنند. به گفته دیوید سیرلند، مدیر تولید بازی Bloodhunt، تیم سازنده احساس می کرد که مدل انتشار آپدیت های فصلی برای تیم های کوچک آنها مناسب نیست و آنها تحت فشار کاری زیادی هستند. روند انتشار به‌روزرسانی جدید Bloodhunt سریع‌تر می‌شود. اما هر بار محتوای کمتری ارائه می شود.

به روز رسانی Bloodhunt

حالت مسابقه ای جدید

حالت 8v8 به صورت آزمایشی از 23 جولای در دسترس خواهد بود. روند این حالت به این صورت است که بازیکنان پس از کشته شدن دوباره احیا می شوند و محدودیتی در این مورد وجود ندارد. هر تیمی که به امتیاز نهایی برسد برنده خواهد بود. این حالت در نقشه پراگ در پنج منطقه انجام می شود و نقشه های آن از حالت بتل رویال کوچکتر است. در همین حال، Battle Pass Summer نیز 100 آیتم مختلف را با قیمت 6 دلار ارائه می دهد.

بخش های جدیدی به نقشه اصلی بتل رویال اضافه می شود. در میان آنها، Venture به ایستگاه اضافه می شود و تغییرات دیگری در ساختمان ها و مناطق دیگر اعمال می شود. منطقه Elysium نیز با انتشار آپدیت Bloodhunt فعال می شود و می توانید از آن دیدن کنید. سلاح های جدید بازی نیز شامل چاقو و خنجر می شود. در نهایت باگ های مختلف برطرف شد و کیفیت گرافیکی بازی نیز بهبود یافت. به روز رسانی جدید عملکرد کنترلر PS5 را بهبود می بخشد و تجربه کلی را بهبود می بخشد.

منبع: DualShockers